خانهاخبار
اپل ویژن پرو حالا بیش از ۱٫۰۰۰ اپلیکیشن اختصاصی دارد!

اپل ویژن پرو حالا بیش از ۱٫۰۰۰ اپلیکیشن اختصاصی دارد!

شرکت اپل به تازگی اعلام کرده که تعداد اپلیکیشن‌های اختصاصی هدست واقعیت ترکیبی ویژن پرو به بیش از ۱٫۰۰۰ اپلیکیشن رسیده است.

۱۴۰۲/۱۱/۲۵

آقای «گرگ جازویک»، مدیر بخش مارکتینگ شرکت اپل به تازگی اعلام کرده که تعداد اپلیکیشن‌های اختصاصی هدست واقعیت ترکیبی اپل ویژن پرو به بیش از ۱٫۰۰۰ اپلیکیشن رسیده است. در کنار اپلیکیشن‌های اختصاصی، ویژن پرو امکان اجرای بیش از ۱.۵ میلیون اپلیکیشن مخصوص آیفون و آیپد را نیز دارد.

vision 1.jpg

اپل ویژن پرو که نخستین محصول مبتنی بر سیستم عامل visionOS است؛ از اپ استوری اختصاصی استفاده می‌کند. این محصول در زمان عرضه دارای بیش از ۶۰۰ اپلیکیشن اختصاصی بود و این رشد حدودا ۴۰ درصدی، نشانگر استقبال توسعه دهندگان از هدست واقعیت ترکیبی جدید اپل است.

برخی از پلتفرم‌های محبوب مانند نتفلیکس، یوتوب و اسپاتیفای، تا به حال اعلام کرده‌اند که برنامه خاصی برای عرضه اپلیکیشن‌ اختصاصی برای ویژن پرو ندارند و سرویس‌های خود را از طریق مرورگر سافاری در اختیار کاربران این هدست قرار می‌دهند. با این وجود، یوتوب چندی پیش سیاست خود را در این زمینه به طور کلی تغییر داد و اعلام کرد که در حال توسعه اپلیکیشنی برای ویژن پرو است!

vision 2.jpg

درباره انتشار بیش از ۱٫۰۰۰ اپلیکیشن اختصاصی در روز‌های آغازین عرضه نخستین هدست واقعیت ترکیبی اپل چه می‌اندیشید؟ آیا استقبال بیشتر توسعه دهندگان از این محصول، برگ برنده اصلی اپل ویژن پرو در بازار هدست‌های واقعیت ترکیبی خواهد بود؟

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)