خانهاخبار
نقص فنی در نمایشگر گلکسی S24 کاربران را خشمگین کرد

نقص فنی در نمایشگر گلکسی S24 کاربران را خشمگین کرد

صاحبان گلکسی S24 سامسونگ از مشکلاتی در نمایشگر گوشی‌های خود خبر می‌دهند که آن‌ها را «غیرقابل قبول» توصیف می‌کنند.

۱۴۰۲/۱۱/۲۵

نقص فنی در نمایشگر گلکسی S24

به‌دنبال عرضه‌ی گوشی‌های گلکسی اس ۲۴ (Galaxy S24)، گلکسی اس ۲۴ پلاس (Galaxy S24 Plus) و گلکسی اس ۲۴ اولترا (Galaxy S24 Ultra) در ماه گذشته، تعدادی از کاربران از حالت نمایشگر «vivid» این گوشی‌ها به دلیل رنگ‌های کمرنگ و بی‌حال آن انتقاد کردند. 

سامسونگ در پاسخ به این گزارش‌ها، ادعا کرده است که این حالت نمایشگر در Galaxy S24 عملکرد صحیحی دارد، اما بعداً تایید کرده که به‌زودی به‌روزرسانی برای این تنظیمات در راه است.

نارضایتی‌های جدید از نمایشگر گلکسی اس ۲۴: بافت دانه‌دانه و خطوط افقی!

نقص فنی در نمایشگر گلکسی S24

با این حال، نارضایتی کاربران از نمایشگر گوشی‌های گلکسی اس ۲۴ به موارد قبلی محدود نمی‌شود.

برخی کاربران گزارش داده‌اند که هنگام مشاهده رنگ‌های تیره و خاکستری روی نمایشگرهای Galaxy S24 خود، با یک بافت دانه‌دانه مواجه می‌شوند. 

علاوه بر این، برخی دیگر نیز از دیدن خطوط افقی «کاملا غیرقابل قبول» در هنگام مشاهده نمایشگر با روشنایی کم خبر داده‌اند.

با توجه به این موارد، به نظر می‌رسد مسئله بافت دانه‌دانه به سخت‌افزار گوشی‌های جدید مربوط است و تعدادی از کاربران آسیب‌دیده گزارش کرده‌اند که توانسته‌اند از سامسونگ، نمایشگر گوشی خود را به صورت رایگان تعویض کنند.

 

مقایسه مشکلات نمایشگر گلکسی S24 با سایر گوشی‌های پرچمدار

نارضایتی‌های جدید از نمایشگر گلکسی اس ۲۴

در مورد مشکل نوارهای افقی، این موضوع به طور گسترده مشاهده نشده است، اما کاربرانی که تحت تاثیر این مشکل قرار گرفته‌اند، از مشاهده‌ی نوارهای اضافی هنگام مشاهده تصاویر با گرادینت (سایه‌های رنگی) نیز خبر داده‌اند.

به گزارش Android Police، یکی از کارکنان آن‌ها به نام Manuel Vonau با نمایشگر Honor Magic 4 Pro نیز با مشکل مشابهی مواجه شده است.

او متوجه شد که در پس‌زمینه‌های خاکستری تیره، رنگ‌های ناهموار با خطوط عمودی در طول صفحه وجود دارد، که نشان می‌دهد ممکن است مشکل ذاتی پنل‌های OLED بوده و تنها منحصر به صفحه‌ی نمایش گلکسی S24 نیست.

هنوز مشخص نیست که آیا این مشکلات به نقص سخت‌افزاری یا نرم‌افزاری گوشی Galaxy S24 مرتبط هستند یا خیر.

با این وجود، گلکسی اس ۲۴ ارزش خرید دارد؟ 

به طور کلی، هیچ یک از این مشکلات نباید شما را از خرید یک دستگاه Galaxy S24 منصرف کند، زیرا به نظر نمی‌رسد این مشکلات گسترده باشند و ممکن است با به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری مورد توجه سامسونگ، بهبود یابند.

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)