خانهاخبار
هواوی از Freebuds 4E 2024 رونمایی کرد

هواوی از Freebuds 4E 2024 رونمایی کرد

هواوی به تازگی از نسخه جدید ایرباد Freebuds 4E رونمایی کرده با بهبود قابل توجه در بخش باتری همراه شده است.

۱۴۰۲/۱۱/۱۵

هواوی روز گذشته از جدیدترین نسخه سری Freebuds خود رونمایی کرد که Freebuds 4E 2024 نام دارد. این ایربادهای جدید به عنوان نسخه بهبودیافته Freebuds 4E که در سال ۲۰۲۲ میلادی معرفی شد روانه بازار می‌شود. 

ایربادهای جدید هواوی از مشخصات فنی مشابه نسخه سال ۲۰۲۲ میلادی بهره می‌برد و تنها عمر باتری آن به طرز قابل توجهی بهبود پیدا کرده است. 

freebuds.jpg

مشخصات فنی Freebuds 4E 2024

نسخه جدید Freebuds 4E به درایورهای داینامیکی ۱۴٫۳ میلی‌متری مجهز شده و از فرکانس ۴۰ کیلوهرتزی بهره می‌برد. همچنین این ایربادها از فناوری حذف نویز فعال نسل دو پشتیبانی می‌برند و با قابلیت ENC (حذف نویز محیطی) همراه شده تا کاربران تماس صوتی باکیفیتی داشته باشند. 

اصلی‌ترین بهبود هدفون جدید هواوی در مقایسه با نسخه سال ۲۰۲۲ آن مربوط به عمر باتری آن می‌شود. همراه با کیس شارژ و در حالت غیر فعال بودن ویژگی کاهش نویز، Freebuds 4E 2024 می‌تواند تا ۲۶ ساعت کاربران را همراهی کند که به نسبت عمر باتری ۲۲ ساعته نسخه قبلی بهبود قابل توجهی محسوب می‌شود.

freebuds 1.jpg

با فعال‌سازی قابلیت کاهش نویز، عمر هدفون به ۱۷ ساعت می‌رسد در مقایسه با عمر ۱۴ ساعته نسخه ۲۰۲۲ میلادی تا مدت زمان بیشتری کاربران را همراهی می‌کند. البته هر کدام از ایرفون‌های Freebuds 4E 2024 از عمر باتری ۴ ساعته در حالت فعال بودن ویژگی حذف نویز و عمر باتری ۲٫۵ ساعته با غیر فعال‌سازی این ویژگی بهره می‌برند. 

شارژ کامل ایربادهای هواوی به ۴۰ دقیقه زمان نیاز دارد در حالی که شارژ کامل کیس نیز در حدود ۶۰ دقیقه زمان می‌برد. به علاوه، Freebuds 4E 2024 از بلوتوث نسخه ۵٫۲ پشتیبانی می‌کند و قادر است به طور همزمان به دو دستگاه متصل شود.

freebuds 2.jpg

در نهایت باید اشاره کرد که Freebuds 4E 2024 از گواهی ضد آب و گردو‌غبار IP64 بهره می‌برد و در دو رنگ نقره‌ای و سفید روانه بازار می‌شود. هدفون هواوی در حال حاضر با قیمت ۶۹۹ یوآن (۹۸ دلار) برای بازار چین عرضه شده است.

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)