خانهاخبار
شیائومی ۱۴ اولترا، با فناوری‌های داخلی جدید

شیائومی ۱۴ اولترا، با فناوری‌های داخلی جدید

شیائومی، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند در جهان، به‌دنبال استفاده از فناوری‌های داخلی در مدل جدید گوشی خود به نام ۱۴ اولترا است. این تصمیم برای برخی از کاربران جذاب است، اما ممکن است برخی نگرانی‌ها را ایجاد کند.

۱۴۰۲/۱۱/۱۲

شایعات درباره گوشی شیائومی ۱۴ اولترا 

شیائومی ۱۴ اولترا و فناوری‌های داخلی جدید

گوشی‌های پرچمدار سری Ultra شیائومی همواره از بهترین گوشی‌های اندرویدی با دوربین‌های قدرتمند و فناوری‌های پیشرفته شناخته شده‌اند. در حال حاضر، شایعاتی درباره گوشی Xiaomi 14 ultra منتشر شده و یک افشاگر معتبر جزئیات بیشتری را ارائه کرده است.

تحلیلگر معروف Digital Chat Station اعلام کرده که گوشی ۱۴ اولترا شیائومی یک محصول کاملا جدید و بازطراحی‌شده خواهد بود. او همچنین اشاره کرده که این گوشی از فناوری ارتباطات ماهواره‌ای پشتیبانی خواهد کرد، اما احتمالاً این ویژگی فقط در چین در دسترس خواهد بود.

استفاده از فناوری‌های داخلی در شیائومی ۱۴ اولترا

Digital Chat Station همچنین اظهار داشته که این گوشی از فناوری‌های توسعه یافته در زمینه‌های ارتباطات، باتری و مواد استفاده خواهد کرد. این افشاگر جزئیات بیشتری ارائه نکرده است، اما احتمال دارد که ما در این گوشی از اجزای داخلی بیشتری از این دست شاهد باشیم.

افزایش قیمت شیائومی ۱۴ اولترا؟

این افشاگر به افزایش هزینه‌های ساخت گوشی ۱۴ اولترا شیائومی اشاره کرده‌ است و عنوان می‌کند که این افزایش می‌تواند قیمت گوشی را گران‌تر کند.

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)