خانهاخبار
آمار فروش اپل ویژن پرو به ۲۰۰٫۰۰۰ دستگاه رسید!

آمار فروش اپل ویژن پرو به ۲۰۰٫۰۰۰ دستگاه رسید!

به تازگی شاهد انتشار آمار جدیدی درباره میزان فروش هدست واقعیت ترکیبی اپل ویژن پرو هستیم.

۱۴۰۲/۱۱/۱۰

خبرگزاری MacRumors به تازگی گزارشی را منتشر کرده که خبر از فروش ۲۰۰٫۰۰۰ دستگاه هدست واقعیت ترکیبی اپل ویژن پرو توسط این شرکت را می‌دهد. اپل پیش فروش این هدست را از روز ۱۹ ژانویه (۲۹ دی) در بازار آمریکا آغاز کرد و اپل ویژن پرو موفق شده تا در بازه‌ای ۱۰ روزه، این میزان فروش را داشته باشد.

vision 1.jpg

در اوایل هفته گذشته، «مینگ چی‌ کوئو» که یکی از تحلیل‌گران صاحب‌نام در بازار تکنولوژی محسوب می‌شود؛ ادعا کرد که اپل حدود ۱۶۰٫۰۰۰ تا ۱۸۰٫۰۰۰ دستگاه ویژن پرو را طی دو روز اول دوران عرضه به فروش رسانده است. با در نظر گرفتن گفته‌های آقای «کوئو»، به نظر رسیده که میزان استقبال از این هدست پس از دو روز اولیه آغاز پیش فروش کاهش چشمگیری یافته است.

بیشترین میزان استقبال، مربوط به سفارش این هدست با تحویل درب منزل کاربران بود که با گذشت چندین ساعت از آغاز پیش فروش، موجودی آن به اتمام رسید. سپس کاربران به سراغ گزینه خرید این هدست با تحویل درون فروشگاه‌های اپل رفتند و پس از گذشت چند روز، میزان سفارشات مقداری کاهش یافت. بررسی‌های رسانه‌ها و تولید کنندگان محتوا در زمینه تکنولوژی، از امروز برای اپل ویژن پرو منتشر خواهند شد و احتمالا این امر به افزایش تعداد سفارشات این محصول کمک خواهد کرد.

vision 3.jpg

آقای «کوئو» باور دارد که به دلیل قیمت بسیار بالا و کاربردهای خاص این دستگاه، افراد معدودی به تهیه اپل ویژن پرو فکر می‌کنند. با استناد به گزارشات، اپل تنها حدود ۵۰۰٫۰۰۰ دستگاه از این هدست را تولید کرده و به نظر می‌رسد که کوپرتینویی‌ها نیز انتظار میزان استقبال باورنکردنی از این محصول را ندارند.

vision 2.jpg

شما درباره هدست واقعیت ترکیبی اپل ویژن پرو چه فکر می‌کنید؟ آیا در صورت عرضه این هدست ۳٫۵۰۰ دلاری در بازار ایران، به خرید آن فکر خواهید کرد؟

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)