خانهاخبار
شیائومی میکس فلیپ احتمالا چیپست اسنپدراگون ۸ نسل سوم را به همراه خواهد داشت

شیائومی میکس فلیپ احتمالا چیپست اسنپدراگون ۸ نسل سوم را به همراه خواهد داشت

یکی از افشاگران به تازگی گزارشی در رابطه با گوشی تاشوی صدفی شیائومی را منتشر کرده است.

۱۴۰۲/۱۱/۱۰

انتشار شایعات درباره نخستین گوشی تاشوی صدفی شیائومی همچنان ادامه دارد و در امروز نیز شاهد انتشار گزارش جدیدی توسط «Digital Chat Station»، یکی از افشاگران شناخته شده و فعال در زمینه محصولات شرکت‌های چینی هستیم.

mi 1.jpg

به گفته این افشاگر، شیائومی میکس فلیپ دارای مشخصات سخت افزاری در حد پرچمداران خواهد بود و این محصول به همراه چیپست کوالکام اسنپدراگون ۸ نسل سوم روانه بازار می‌شود. «Digital Chat Station» همچنین به پشتیبانی این محصول از قابلیت ارتباط ماهواره‌ای نیز اشاره می‌کند که یکی از ویژگی‌های دیگر پرچمداران رده بالا در بازار موبایل است.

mi 3.jpg

شرکت شیائومی تا به حال هیچگونه اشاره رسمی به این محصول نداشته و تمامی اطلاعات مربوط به آن توسط افشاگران منتشر شده‌اند. گزارشات پیشین، به احتمال استفاده از چیپست اسنپدراگون ۸ نسل دوم در این محصول اشاره می‌کردند؛ اما با استناد به گفته‌های این افشاگر، شیائومی برای نخستین گوشی تاشوی صدفی خود به سراغ جدیدترین چیپست پرچمدار کوالکام خواهد رفت.

در رندر‌های اولیه که از این گوشی منتشر شده‌اند؛ شاهد سیستم دوربین سه‌ گانه و نمایشگر ثانویه آن هستیم. به ادعای «Digital Chat Station»، طراحی و عملکرد دوربین از جمله نقاط قوت اصلی شیائومی میکس فلیپ خواهند بود. متاسفانه، هنوز اطلاعات خاصی درباره تاریخ عرضه شیائومی میکس فلیپ در دسترس نیست؛ اما این احتمال وجود دارد که در ماه فوریه شاهد معرفی این گوشی در کنار پرچمدار اصلی جدید این شرکت یا همان شیائومی ۱۴ اولترا باشیم.

mi 2.jpg

درباره مشخصات احتمالی نخستین گوشی تاشوی صدفی شیائومی چه می‌اندیشید؟ به عقیده شما، این محصول توان رقابت با سری گلکسی زد فلیپ سامسونگ را خواهد داشت؟ 

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)