خانهاخبار
سامسونگ گلکسی واچ ۷: پرچمدار جدید ساعت‌های هوشمند

سامسونگ گلکسی واچ ۷: پرچمدار جدید ساعت‌های هوشمند

سامسونگ گلکسی واچ ۷ (Samsung Galaxy Watch 7)، احتمالا در اواخر امسال معرفی خواهد شد. این ساعت ممکن است به همراه نسخه‌های پرو یا کلاسیک خود به بازار عرضه شود و به عنوان یکی از بهترین ساعت‌های هوشمند سال شناخته شود.
 

۱۴۰۲/۱۱/۸

شایعات درباره ویژگی‌های سامسونگ گلکسی واچ ۷

سامسونگ گلکسی واچ ۷

اگرچه هنوز جزئیات دقیق در مورد سامسونگ گلکسی واچ ۷ منتشر نشده است، اما برخی از گزارشات و شایعات به یک پردازنده جدید با فناوری ۳ نانومتری اشاره دارند. علاوه‌بر آن، احتمال عرضه‌ی مدل‌های پرو و کلاسیک همزمان با نسخه استاندارد نیز وجود دارد.

تاریخ عرضه و قیمت احتمالی گلکسی واچ ۷

بر اساس روال گذشته، انتظار می‌رود که سامسونگ گلکسی واچ ۷ در ماه آگوست معرفی شود و قیمت آن حداقل مشابه نسخه‌های قبلی خود، از 299.99 دلار شروع شود. همچنین، احتمالاً مدل‌های پرو و کلاسیک نیز با قیمت‌های متفاوت عرضه خواهند شد.

سامسونگ: مدل‌های جدید پرو و کلاسیک هر سال منتشر خواهند شد

با توجه به گزارش PCMag، سامسونگ اعلام کرده است که مدل‌های جدید پرو و کلاسیک از ساعت هوشمند خود، سامسونگ گلکسی واچ، به صورت سالانه منتشر خواهند شد. این بدان معناست که هر سال، یک نسخه پرو و یک نسخه کلاسیک از سامسونگ گلکسی واچ معرفی خواهند شد.

مدل پرو این ساعت هوشمند احتمالاً بدون قاب چرخشی سامسونگ گلکسی واچ 6 کلاسیک عرضه خواهد شد، اما ممکن است برای علاقه‌مندان به فضای باز مورد توجه قرار گیرد.

این مدل احتمالا دارای باتری بزرگ‌تر، بدنه بادوام و ویژگی‌های تمرکز بر فضای باز است. 


در نهایت، تمامی اطلاعات مربوط به سامسونگ گلکسی واچ ۷ هنوز منتشر نشده است، اما انتظار می‌رود که با اعلام رسمی این محصول، جزئیات بیشتری نیز به روشنی بیان شود.

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)