خانهاخبار
نسخه 1.0.1 سیستم عامل ویژن پرو منتشر شد

نسخه 1.0.1 سیستم عامل ویژن پرو منتشر شد

در حالی که عرضه ویژن پرو هنوز شروع نشده، اپل اولین به‌روزرسانی از visionOS را عرضه کرده که به نظر می‌رسد حاوی قابلیت‌های خاصی نباشد.

۱۴۰۲/۱۱/۵

در حالی که ویژن پرو تا ۲ فوریه (۱۳ بهمن) عرضه نمی‌شود، اپل امروز visionOS 1.0.1 را برای این هدست منتشر کرده است. مشخص نیست چه چیزی در این به‌روزرسانی نرم افزاری جدید گنجانده شده، زیرا اپل هنوز شروع به اشتراک‌گذاری عمومی یادداشت‌های انتشار visionOS نکرده است، اما شماره نسخه نشان می‌دهد که احتمالا یک به‌روزرسانی کوچک با رفع اشکال است.

Apple-Vision-Pro-with-battery-Feature-Blue-Magenta.jpg

مارک گورمن از بلومبرگ گفته که اپل پس از روز ۲۳ ژانویه، واحدهای بررسی ویژن پرو را برای پرسنل رسانه ای منتخب ارسال خواهد کرد، بنابراین visionOS 1.0.1 باید به عنوان یک به‌روزرسانی فوری در دسترس باشد. همچنین اگر واحدهای ویژن پرو اولیه با نصب visionOS 1.0 عرضه شوند، می‌تواند یک به‌روزرسانی یک روزه برای عموم باشد.

به نظر می‌رسد visionOS 1.0.1 اولین به‌روزرسانی نرم‌افزار ویژن پرو است و دارای شماره ساخت 21N311 است. اپل احتمال دارد در ماه ژوئن در WWDC از به‌روزرسانی بزرگ‌تر visionOS 2 با ویژگی‌های جدید رونمایی کند، اما در این فاصله بعید است که بخواهد قابلیت‌های خاص و مهمی را در visionOS  جای دهد.

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)