خانهاخبار
گوگل چت، یادآوری پیام‌های مهم را آسان می‌کند

گوگل چت، یادآوری پیام‌های مهم را آسان می‌کند

گوگل چت، در جدیدترین به‌روزرسانی خود، قابلیت ستاره‌دار کردن پیام‌ها را برای کاربران iOS و اندروید خود معرفی کرد. این ویژگی، به کاربران امکان می‌دهد تا پیام‌های مهم را به‌راحتی پیدا و مدیریت کنند.
 

۱۴۰۲/۱۱/۲

پس از انتشار قابلیت ستاره‌دار کردن پیام‌ها در نسخه وب چت در ماه نوامبر، شرکت گوگل اعلام کرد که امکان ستاره‌دار کردن پیام‌ها به نسخه‌های موبایل  iOS و اندروید این اپلیکیشن نیز افزوده خواهد شد.

با افزودن یک میانبر جدید در منو، کاربران اندروید و آی‌او‌اس قادر به ستاره‌دار کردن هر پیام در Google Chat خواهند بود. این ویژگی، به ویژه برای پیدا کردن پیام‌های مهم بسیار مفید است.

برای ستاره‌دار کردن پیام در اندروید یا iOS، کافی است پیام مورد نظر را نگه داشته و سپس روی نماد ستاره یا «starred» کلیک کنید. همچنین، کاربران قادر به حذف پیام از لیست پیام‌های ستاره‌دار شده خود نیز هستند.

ستاره‌دار کردن پیام در اندروید یا iOS

نحوه ستاره‌کردن پیام در گوگل چت برای کاربران اندروید و آی‌اواس

متاسفانه، امکان ستاره‌دار کردن پیام‌ها در فضاهای سازماندهی شده بر اساس موضوع مکالمه در دسترس نیست، اما این ویژگی برای تمام کاربران Google Workspace و کاربران دارای حساب‌های شخصی گوگل  قابل دسترس است.

به گفته گوگل، کاربران اندروید از تاریخ ۱۹ ژانویه امکان ستاره‌دار کردن پیام‌ها در Chat را دارند و کاربران iOS این ویژگی را از تاریخ ۱۶ ژانویه دریافت خواهند کرد. 
 

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)