خانهاخبار
اینترنت رایگان، هدیه جدید دولت به ملت

اینترنت رایگان، هدیه جدید دولت به ملت

وزیر ارتباطات وفناوری اطلاعات گفت: ما سمت مردم هستیم؛ از اپراتورها تعهد گرفتیم که بسته رایگان برای همه مردم فعال کنند. 

۱۴۰۲/۱۰/۱۱

افزایش تعرفه اینترنت در روزهای اخیر سروصدای زیادی به پا کرده است. کاربران، مسئولان و حتی بسیاری از نمایندگان مجلس نسبت به این اقدام انتقاداتی دارند و ما هر روز در خبرها شاهد این اعتراضات و انتقادات هستیم. در این میان نیز وعده‌‎هایی برای بهبود کیفیت اینترنت، ارائه بسته‎‌‌های اینترنتی حذف شده و یا برخورد با متخلفان داده می‌‎شود که نشان می‎‌‌دهد مسئولان مربوطه به دنبال حل این چالش هستند. 

در این میان دولت در جواب منتقدانی که نگران تاثیر گذاشتن افزایش هرینه اینترنت بر زندگی روزمره و مشاغل اینترنتی هستند، راه‎‌‌حلی را ارائه داده و آنهم فعال شدن اینترنت رایگان برای تمامی کاربران است.

آنطور که گفته می‎‌شود اینترنت رایگان هدیه دولت در پی اعمال افزایش تعرفه اینترنت به تمام کاربران تعلق می‌گیرد و با فعال‌سازی این بسته از امروز، متقاضیان می‌توانند با مراجعه به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند به نشانی my.gov.ir هدیه دولت را دریافت کنند.

بر اساس گزارشی از مهر، وزیر ارتباطات وفناوری اطلاعات در این راستا گفت: اینترنت رایگان برای مردم در قالب ۱۰ گیگابایت اینترنت داخلی (معادل پنج گیگابایت اینترنت بین‌الملل) بر روی یکی از سیم‌کارت‌های هر فرد به انتخاب خود او انجام می‌شود.  ما سمت مردم هستیم؛ از اپراتورها تعهد گرفتیم که بسته رایگان برای همه مردم فعال کنند. بسته طراحی شده به گونه‌ای است که بخش اصلی نیاز هموطنان به اینترنت تا پایان سال را تأمین کند.

در این میان اینکه استقبال کاربران از هدیه دولت چگونه خواهد بود خود جای سوال دارد و از سوی دیگر باید منتظر باشیم و ببینیم که این مسئله چه حواشی را به دنبال خواهد داشت؟

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (2 نظر)

adrysbkhshyzy@gmail.com

۱۴۰۲/۱۲/۱۱
کنارک

adrysbkhshyzy@gmail.com

۱۴۰۲/۱۲/۱۱
کنارک