خانهاخبار
تبلت بعدی ویوو تراشه‌ای قدرتمند خواهد داشت

تبلت بعدی ویوو تراشه‌ای قدرتمند خواهد داشت

افشاگری شناخته‌شده ادعا کرده که تبلت ویوو پد ۳ از تراشه پرچمدار مدیاتک یعنی دایمنسیتی ۹۳۰۰ بهره خواهد برد. 

۱۴۰۲/۱۰/۹

ویوو ظاهرا در حال توسعه یک تبلت بالارده و پرمیوم است که ویوو پد ۳ نام دارد. در این راستا، به تازگی بخشی از مشخصات فنی این تبلت فاش شده که خبر از تراشه‌ای قدرتمند می‌دهند. البته به نظر می‌رسد این دستگاه تنها تبلتی نخواهد بود که ویوو عرضه می‌کند و این برند قصد معرفی یک تبلت دیگر را نیز دارد. 

افشاگر شناخته‌شده چینی موسوم به Digital Chat Station به تازگی در شبکه اجتماعی چینی Weibo ادعا کرده که تبلت موردانتظار ویوو به تراشه پرچمدار مدیاتک یعنی دایمنسیتی ۹۳۰۰۰ مجهز خواهد بود. گزارش‌های قبلی نیز ادعای مشابهی را مطرح کرده‌اند. 

vivo pad.jpg

در ادامه گزارش خود، افشاگر DCS تایید کرده که ویوو پد ۳ از نمایشگر طویلی بهره خواهد برد که هر چهار گوشه آن از طراحی گرد بهره می‌برد. به علاوه، انتظار می‌رود عملکرد فنی و سرعت شارژ دستگاه در مقایسه با نسل قبلی بهبود قابل توجهی پیدا کند. 

جدا از این تبلت پرچمدار، ویوو ظاهرا قصد دارد از یک تبلت دیگر نیز رونمایی کند که به برند IQOO تعلق دارد و از نمایشگر ۸٫۸ اینچی بهره می‌برد. البته نام این تبلت هنوز اعلام نشده است. 

شایان ذکر است که ویوو پد ۳ به احتمال زیاد همراه با گوشی تاشو ویوو X فولد ۳ و X فولد ۳ پرو در سه‌ماهه اول سال ۲۰۲۴ میلادی معرفی خواهد شد. 

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)