خانهاخبار
کانفیگ و رنگ‌بندی سری گلکسی اس ۲۴ بار دیگر فاش شد

کانفیگ و رنگ‌بندی سری گلکسی اس ۲۴ بار دیگر فاش شد

سری پرچمدار سامسونگ با تغییراتی در کانفیگ حافظه رم همراه خواهد شد.

۱۴۰۲/۹/۲۸

با نزدیک‌ شدن به پایان سال جاری میلادی، کاربران باید منتظر رونمایی از سری نسل جدید سری پرچمدار سامسونگ در سال ۲۰۲۴ میلادی باشند. همانطور که می‌دانیم، شایعات ادعا کرده‌اند که غول فناوری کره سری گلکسی اس ۲۴ را در تاریخ ۱۷ ژانویه مصادف با ۲۷ دی معرفی خواهد کرد. 

حالا بر اساس جدیدترین گزارش منتشر شده، به تازگی افشاگری شناخته‌شده که سابقه خوبی در افشای اطلاعات مربوط به محصولات سامسونگ دارد بخشی از جزئیات پیرامون کانفیگ‌ها و رنگ‌بندی سری پرچمدار موردانتظار این برند کره‌ای را در اختیار کاربران قرار داده است. 

S24 series.jpg

طبق آنچه این افشاگر اعلام کرده است، هر سه مدل سری گلکسی اس ۲۴ در چهار رنگ مشکی، بنفش، خاکستری و زرد به فروش خواهد رسید. البته سامسونگ گوشی‌های خود را در چند رنگ دیگر و از طریق وبسایت خود عرضه خواهد کرد ولی در حال حاضر اطلاعات مرتبط با رنگ‌بندی اختصاصی سری گلکسی اس ۲۴ فاش نشده است. 

نسخه استاندارد سری یعنی گلکسی اس ۲۴ در کانفیگ حافظه رم ۸ گیگابایتی / حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایتی و حافظه رم ۸ گیگابایتی / حافظه داخلی ۲۵۶ گیگابایتی معرفی خواهد شد. این گوشی در نسخه ۵۱۲ گیگابایتی عرضه نخواهد شد. 

از سوی دیگر، سامسونگ گلکسی اس ۲۴ پلاس را دیگر در کانفیگ حافظه رم ۸ گیگابایتی معرفی نخواهد کرد و آن را تنها در یک نسخه حافظه ۱۲ گیگابایتی روانه بازار می‌کند. در کنار حافظه رم ۱۲ گیگابایتی، نسخه پلاس سری در دو مدل حافظه داخلی ۲۵۶ و ۵۱۲ گیگابایتی در دسترس قرار می‌گیرد. گلکسی اس ۲۴ اولترا نیز با یک نسخه حافظه رم ۱۲ گیگابایتی و سه مدل حافظه داخلی ۲۵۶ / ۵۱۲ گیگابایتی و ۱ ترابایتی همراه خواهد شد. 

در نهایت باید اشاره کرد که برچسب قیمتی سری گلکسی اس ۲۴ تفاوتی با نسل قبلی نخواهد داشت. در این راستا، انتظار داریم گلکسی اس ۲۴ با قیمت ۸۰۰ دلاری / ۹۵۰ یورویی برای کانفیگ پایه به فروش برسد. گلکسی اس ۲۴ پلاس نیز قیمت ۱۰۰۰ دلاری / ۱۲۰۰ یورویی را به همراه خواهد داشت در حالی که گلکسی اس ۲۴ اولترا با قیمت ۱۲۰۰ دلاری / ۱۴۰۰ یورویی عرضه می‌شود. اخیرا نیز یک گزارش تایید کرد که سری گلکسی اس ۲۴ از قابلیت اتصال ماهواره‌ای پشتیبانی خواهد کرد.

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)