خانهاخبار
گلکسی زد فولد ۶ از نسبت تصویر متفاوتی بهره خواهد برد

گلکسی زد فولد ۶ از نسبت تصویر متفاوتی بهره خواهد برد

شایعه‌ای ادعا کرده که نسل جدید گوشی تاشو سامسونگ با نسبت تصویر متفاوتی برای نمایشگر‌های خود همراه می‌شود.
۱۴۰۲/۹/۱۸

یک منبع خبری آگاه به تازگی ادعا کرده که سامسونگ قصد دارد تغییراتی را در نسبت تصویر دو نمایشگر گلکسی زد فولد ۶ اعمال کند. به علاوه، در این گزارش ذکر شده که گلکسی زد فلیپ ۶ نیز با تغییراتی در نمایشگرهای خود همراه خواهد شد.

این منبع خبری اعلام کرده که هر دو نمایشگر کاور و داخلی گلکسی زد فولد ۶ از نسبت تصویر متفاوتی بهره خواهند برد. متاسفانه در این گزارش به نسبت تصویر دقیق نسل جدید گوشی تاشو سامسونگ اشاره‌ای نشده ولی امکان دارد نمایشگر کاور این گوشی عریض‌تر شود. با تغییر نسبت تصویر نمایشگر کاور دستگاه، انتظار می‌رود در دست گرفتن گوشی راحت‌تر از قبل شود چرا که برخی از کاربران از نمایشگر کشیده نسخه‌های قبلی سری زد فولد به دلیل ابعاد نامتعارف آن انتقاداتی کرده‌اند.

image

طراحی کلی گلکسی زد فولد ۶ نیز احتمالا مشابه سری گلکسی اس ۲۵ خواهد بود که در اوایل سال ۲۰۲۵ معرفی می‌شود. روز گذشته، گزارشی ادعا کرد که مدیر ارشد تیم طراحی سامسونگ ماموریت پیدا کرده که زبان طراحی جدیدی را برای سری پرچمدار گلکسی اس ۲۵ توسعه دهد. در این رابطه، احتمال دارد گلکسی زد فولد ۶ نیز با تغییراتی در زمینه طراحی همراه شود.

براساس این گزارش، سامسونگ درنظر دارد که وزن گلکسی زد فولد ۶ را کاهش دهد و همچنین میزان تاخوردگی نمایشگر داخلی دستگاه نیز به حداقل برساند. از سوی دیگر، شایعه شده که گلکسی زد فلیپ ۶ نیز از نمایشگر کاور بزرگ‌تری بهره خواهد برد. همچنین حاشیه‌های نمایشگر داخلی این گوشی کمتر از نسل قبلی خواهد بود.

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)