خانهاخبار
آنر بالاتر از هواوی و سامسونگ رتبه اول بازار گوشی‌های تاشو چین را بدست آورد

آنر بالاتر از هواوی و سامسونگ رتبه اول بازار گوشی‌های تاشو چین را بدست آورد

در سه‌ماهه سوم سال جاری، آنر بیشترین تعداد از گوشی‌‌های تاشو را عرضه کرده است.
۱۴۰۲/۹/۸

شرکت تحقیقاتی Omedia در جدیدترین گزارش خود ادعا کرده که در بازه زمانی ماه‌های جولای تا سپتامبر، آنر به پرفروش‌ترین برند بازار گوشی‌های تاشو کشور چین بدل شده است. در این راستا، آنر موفق شده که در سه‌ماهه سال ۲۰۲۳ حدود ۲۸ درصد از سهم بازار را به اختیار خود درآورد. بعد از این برند، هواوی در مدت زمانی مشابه ۲۶ درصد از سهم بازار را به خود اختصاص داده است.

image

در سه‌ماهه سوم سال جاری، آنر حدود ۱٫۷ میلیون واحد گوشی تاشو عرضه کرده که از این مقدار، حدود ۲۵ درصد از آن‌ها به گوشی تاشو آنر مجیک V2 تعلق دارد. در این رابطه، شرکت Omedia تخمین زده که آنر از زمان معرفی مجیک V2 در ماه جولای، بیش از ۸۰۰ هزار واحد از این گوشی را روانه بازار کرده است.

در رده‌های سوم و چهارم، دو برند سامسونگ و اوپو جای دارند که به ترتیب ۱۹ درصد و ۱۱ درصد از بازار را در اختیار گرفته‌اند. در جایگاه پنجم نیز شاهد برند شیائومی هستیم که سهمی برابر با ۱۰ درصد را کسب کرده است. شیائومی و موتورولا نیز سهمی ۵ درصدی و ۱ درصدی را ثبت کرده‌اند.

image

در نهایت باید اشاره کرد که آنر احتمالا در سه‌ماهه اول سال ۲۰۲۴ از یک گوشی تاشو فلیپ رونمایی خواهد کرد که در صورت همراه شدن با برچسب قیمتی مناسب، می‌تواند سلطه این برند بر بازار گوشی‌های تاشو کشور چین را تثبیت کند.

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)