خانهاخبار
گلکسی اس ۲۳ FE بروزرسانی One UI 6.0 را دریافت کرد

گلکسی اس ۲۳ FE بروزرسانی One UI 6.0 را دریافت کرد

در راستای برنامه انتشار بروزرسانی اندروید ۱۴ برای گوشی‌های سامسونگ، امروز نوبت به نسخه میان‌رده سری گلکسی اس ۲۳ رسید.
۱۴۰۲/۹/۱

پس از مدت‌ها انتظار، سامسونگ در طی چند وقت اخیر فرآیند انتشار بروزرسانی One UI 6.0 و اندروید ۱۴ را برای گوشی‌های سازگار آغاز کرده است. این بروزرسانی مهم در ابتدا برای سری گلکسی اس ۲۳ عرضه شد و پس از مدتی برای سری گلکسی اس ۲۲ و گلکسی A54 در دسترس قرار گرفت. حالا اما امروز نوبت به نسخه‌ میان‌رده سری گلکسی اس ۲۳ یعنی گلکسی اس ۲۳ FE رسیده است.

وبسایت SamMobile به تازگی ادعا کرده که سامسونگ بروزرسانی اندروید ۱۴ و One UI 6.0 را برای گلکسی اس ۲۳ FE عرضه کرده است. البته در حال حاضر، به نظر می‌رسد تنها نسخه اگزینوسی این گوشی بروزرسانی اندروید ۱۴ را دریافت کرده و کاربران مدل اسنپدراگون باید مدت زمان بیشتری برای نصب این بروزرسانی صبر کنند.

image

ظاهرا، بروزرسانی اندروید ۱۴ و One UI 6.0 تنها برای مناطقی در دسترس قرار گرفته که سامسونگ گلگسی اس ۲۳ FE را در آن‌ها به فروش می‌رساند. در این راستا، اگر کاربران نسخه اگزینوسی میان‌رده سامسونگ را در اختیار دارند، می‌توانند با مراجعه به تنظیمات و بخش بروزرسانی‌ نرم‌افزار بروزرسانی اندروید ۱۴ را دریافت کنند.

شایان ذکر است که در خبری مشابه، سامسونگ بروزرسانی اندروید ۱۴ و One UI 6.0 را نیز برای گوشی‌های تاشو گلکسی زد فولد ۵ و زد فلیپ ۵ نیز عرضه کرده است. انتظار داریم این بروزرسانی به زودی برای دیگر تاشو‌های سامسونگ مانند گلکسی زد فولد ۴، زد فلیپ ۴، زد فولد ۳ و زد فلیپ ۳ در دسترس قرار بگیرد. سری تبلت‌های گلکسی تب اس ۹ و تب اس ۸ نیز با بروزرسانی اندروید ۱۴ سازگار هستند.

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (1 نظر)

احمد

۱۴۰۲/۹/۶
سلام حتی a14 هم گرف مگه قرار نبود a13 ۶ آذر بگیره الان که شد۷اذر