خانهاخبار
رد مجیک ۹ پرو تنها در عرض ۱۶ دقیقه شارژ می‌شود!

رد مجیک ۹ پرو تنها در عرض ۱۶ دقیقه شارژ می‌شود!

نوبیا به تازگی تایید کرده که گوشی مخصوص بازی این برند از شارژ فوق سریع ۱۶۵ واتی پشتیبانی خواهد کرد.
۱۴۰۲/۸/۳۰

نسل جدید گوشی گیمینگ نوبیا موسوم به رد مجیک ۹ پرو در تاریخ ۲۳ نوامبر مصادف با ۲ آذر به صورت رسمی معرفی می‌شود. در طی چند روز گذشته، این برند بخشی از مشخصات فنی گوشی مخصوص بازی خود را در قالب تیزرهایی در دسترس قرار داده است. حالا به تازگی نیز نوبیا با به اشتراک‌گذاری یک تیزر رسما سرعت شارژ و تراشه به کار رفته در رد مجیک ۹ پرو را تایید کرده است.

image

طبق تیزر جدید نوبیا، رد مجیک ۹ پرو از شارژ فوق سریع ۱۶۵ واتی پشتیبانی خواهد کرد که Magic Flash Fast Charging نام دارد. در این رابطه، نوبیا ادعا کرده که باتری ۶۵۰۰ میلی‌آمپر ساعتی رد مجیک ۹ پرو تنها در عرض ۱۶ دقیقه به طور کامل شارژ خواهد شد.

image

برای اطمینان حاصل کردن از شارژ ایمن و پایدار رد مجیک ۹ پرو، تیم فنی نوبیا از یک فناوری شارژ اختصاصی استفاده کرده که با پخش کردن بار شارژ دستگاه بین سه بخش مجزا از تولید حرارت بیش از حد و افت توان شارژ جلوگیری می‌کند. این فناوری قبلا در گوشی رد مجیک ۸ پرو به کار رفته بود و امتحان خود را پس داده است. حالا انتظار داریم رد مجیک ۹ پرو نیز به لطف این فناوری شارژ سریع ایمن را در اختیار کاربران قرار دهد.

برند نوبیا ادعا کرده که باتری ۶۵۰۰ میلی‌آمپر ساعتی رد مجیک ۹ پرو می‌تواند تا دو روز کاربران را همراهی کند. همچنین این باتری حجیم در یک بدنه با ضخامت ۸٫۹ میلی‌متری جای گرفته است.

image

در نهایت باید اشاره کرد که رد مجیک ۹ پرو از نمایشگر و بدنه تخت بهره خواهد برد. به علاوه، نوبیا ادعا کرده از طراحی جدیدی در این گوشی بهره برده که باعث شده برآمدگی دوربین حذف شود و لنزها درون بدنه دستگاه جای بگیرند. در پنل جلویی نیز شاهد دوربین سلفی زیر نمایشگر هستیم. این گوشی همچنین از نورپردازی RGB بهره خواهد برد که در بخش‌های فن و تریگرهای لمسی دستگاه جای گرفته‌اند.

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)