خانهاخبار
اپل هیچ بهبودی در نرخ نوسازی آیفون ۱۶ و آیفون ۱۶ پلاس اعمال نخواهد کرد

اپل هیچ بهبودی در نرخ نوسازی آیفون ۱۶ و آیفون ۱۶ پلاس اعمال نخواهد کرد

علی‌رغم آن که انتظار می‌رفت اپل سال آینده نمایشگر نسخه‌های استاندارد و پلاس سری آیفون ۱۶ را بهبود دهد، حالا به نظر می‌رسد نمایشگر این گوشی‌ها همچنان از نرخ نوسازی ۶۰ هرتزی بهره خواهند برد.
۱۴۰۲/۸/۲۹

از زمان معرفی سری آيفون ۱۳ پرو، اپل در نسخه‌های پرو و پرو مکس سری پرچمدار خود از نمایشگر با نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتزی استفاده کرده است. با این وجود، اپل از سال ۲۰۱۶ هیچ تغییری در نرخ نوسازی نمایشگر مدل‌های استاندارد و پلاس سری آیفون اعمال نکرده و این گوشی‌ها همچنان با نرخ نوسازی ۶۰ هرتزی روانه بازار می‌شوند.

در حال حاضر، نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتزی به یک استاندارد برای پرچمدار‌ها و حتی میان‌رده‌های اندرویدی بدل شده است. اولین گوشی با نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتزی نیز در سال ۲۰۱۷ و توسط برند موتورولا معرفی شد. حالا در حالی که انتظار می‌رفت اپل نمایشگر نسخه‌های استاندارد و پلاس سری آيفون ۱۶ را از نظر نرخ نوسازی بهبود دهد، به نظر می‌رسد کوپرتینونشین‌ها هیچ قصدی برای به‌روزرسانی نمایشگر پرچمدارهای سال ۲۰۲۴ خود ندارند.

image

افشاگری شناخته‌شده به نام Revegnus به تازگی اعلام کرده که آيفون ۱۶ و آیفون ۱۶ پلاس از نوسازی ۶۰ هرتزی پشتیبانی خواهند کرد. قبلا نیز فعال برجسته حوزه نمایشگر، راس یانگ، ادعای مشابهی مطرح کرده بود. آقای یانگ ادعا کرد که نمایشگر‌های با نرخ نوسازی بالا در اختیار پرچمدارهای سال ۲۰۲۵ اپل قرار خواهند گرفت و آیفون ۱۶ و آیفون ۱۶ پلاس با نمایشگر ۶۰ هرتزی همراه می‌شوند. در این رابطه، نمایشگر با نرخ نوسازی بالا با آیفون ۱۷ و آيفون ۱۷ پلاس عرضه می‌شود.

این افشاگر همچنین در ادامه گزارش خود اندازه نمایشگر هر چهار مدل سری آيفون ۱۶ را نیز فاش کرده است. طبق این گزارش، مدل‌های استاندارد و پلاس سری آيفون ۱۶ به ترتیب به نمایشگر ۶٫۱۲ اینچی و ۶٫۶۹ اینچی مجهز خواهند شد. از سوی دیگر، آیفون ۱۶ پرو و آیفون ۱۶ پرو مکس نیز از نمایشگر‌های ۶٫۲۷ اینچی و ۶٫۸۶ اینچی (نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتزی) بهره خواهند برد.

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)