خانهاخبار
رندرهای جدید سری گلکسی اس ۲۴ رنگ‌بندی کامل آن را نشان می‌دهند

رندرهای جدید سری گلکسی اس ۲۴ رنگ‌بندی کامل آن را نشان می‌دهند

وبسایت فون‌آرنا براساس شایعات و گزارش‌های شنیده‌شده رندرهایی از سری پرچمدار سامسونگ طراحی کرده که حاوی رنگ‌بندی آن نیز است.
۱۴۰۲/۸/۱۱

در حالی که هنوز مدت زمان زیادی تا معرفی و عرضه نسل جدید سری پرچمدار سامسونگ یعنی سری گلکسی اس ۲۴ باقی مانده است، گزارش‌ها و شایعات زیادی تا به امروز پیرامون گوشی‌های پرمیوم سال ۲۰۲۴ سامسونگ منتشر شده است. به طور معمول، شایعات بخشی از مشخصات فنی و طراحی سری گلکسی اس ۲۴ را در اختیار کاربران قرار داده‌اند.

چندی پیش، افشاگر و فعال برجسته حوزه نمایشگر به نام آقای راس یانگ که سابقه خوبی در افشای اطلاعات مربوط به محصولات سامسونگ دارد جزئیات رنگ‌بندی سری گلکسی اس ۲۴ را فاش کرد. طبق گفته‌های این افشاگر، هر سه مدل سری گلکسی اس ۲۴ با رنگ‌های زرد، بنفش (Violet)، خاکستری و مشکی روانه بازار می‌شوند. 

image

حالا با توجه به پیش‌بینی‌های آقای یانگ و آنچه شایعات ادعا کرده‌اند، وبسایت PhoneArena چندین رندر از سری گلکسی اس ۲۴ را طراحی کرده که رنگ‌بندی گوشی‌های سامسونگ را نشان می‌دهد.

البته باید خاطرنشان کرد که جدا از چهار رنگ اشاره‌شده،  احتمال دارد سامسونگ رنگ‌های دیگری از سری گلکسی اس ۲۴ را نیز عرضه کند. آقای یانگ در این رابطه ادعا کرده که پرچمدارهای سال ۲۰۲۴ سامسونگ در سه رنگ اختصاصی نارنجی، سبز روشن و آبی روشن در دسترس قرار خواهند گرفت که البته تنها از طریق فروشگاه‌های رسمی سامسونگ به فروش خواهند رسید.

شایان ذکر است که اگر شایعات به حقیقت بپیوندند، چهار رنگ بنفش، زرد، خاکستری و مشکی سری گلکسی اس ۲۴ به صورت عمومی و از روز عرضه در دسترس قرار خواهند گرفت. 

گزارش شده که هر سه مدل سری گلکسی اس ۲۴ به فریم تیتانیومی مجهز خواهند شد تا به رقابت با آیفون ۱۵ پرو و آیفون ۱۵ پرو مکس بپردازند. قلب تپنده این گوشی‌ها تراشه اسنپدراگون ۸ نسل سه خواهد بود. گزارش‌ها همچنین ادعا کرده‌اند که سری گلکسی اس ۲۴ به هوشمندترین گوشی‌های بازار از نظر هوش مصنوعی بدل خواهد شد.

در نهایت باید اشاره کرد که سری گلکسی اس ۲۴ احتمالا در ماه ژانویه معرفی خواهد شد چرا که ظاهرا نسل جدید پرچمدار سامسونگ وارد فاز تولید انبوه شده و در حال گذراندن مراحل پایانی توسعه است.

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)