خانهاخبار
خبر خوب برای سامسونگ: سری گلکسی اس ۲۳ فروش بسیار موفقی داشته است

خبر خوب برای سامسونگ: سری گلکسی اس ۲۳ فروش بسیار موفقی داشته است

آمار و ارقام نشان می‌دهند که سامسونگ تا به امروز حدود ۲۳ میلیون واحد از سری گلکسی اس ۲۳ را فروخته است.
۱۴۰۲/۸/۹

پس از عرضه و فروش ناموفق سری گلکسی اس ۲۲، به نظر می‌رسد سامسونگ با نسل جدید سری پرچمدار خود یعنی سری گلکسی اس ۲۳ روزهای خوبی را سپری می‌کند. گوشی‌های پرچمدار سامسونگ به عنوان محصولاتی موفق شناخته می‌شوند که از سوی کارشناسان و منتقدان نیز بسیار تحسین ‌شده‌اند.

image

حالا براساس جدیدترین گزارش منتشر شده، ظاهرا سری گلکسی اس ۲۳ در جلب نظر کاربران نیز موفق ظاهر شده و فروش بسیار موفقی در مقایسه با نسل قبلی را پشت سر گذاشته است.

شرکت مشاوره مالی و اقتصادی Hana Securities به تازگی ادعا کرده که سامسونگ در طی هشت ماه گذشته حدود ۲۳ میلیون واحد از سری گلکسی اس ۲۳ را فروخته است. به طور دقیق‌تر، مدل استاندارد سری پرچمدار سامسونگ حدود ۸٫۰۹ میلیون واحد فروش داشته در حالی که نسخه پلاس با فروش ۴٫۱۱ میلیون واحدی همراه شده است.

گران‌ترین مدل سری یعنی گلکسی اس ۲۳ اولترا نیز بهترین عملکرد را در مقایسه با برادرهای کوچک‌تر خود داشته و حدود ۱۰٫۶۹ میلیون واحد از آن به فروش رفته است. در مجموع، فروش سری گلکسی اس ۲۳ در مقایسه با نسل قبلی خود یعنی سری گلکسی اس ۲۲ (در بازه زمانی مشابه هشت‌ماهه) حدود ۲۲ درصد بیشتر شده است.

image

با وجود فروش چشمگیر سری گلکسی اس ۲۳، به نظر می‌رسد گوشی‌های تاشو سامسونگ یعنی گلکسی زد فولد ۵ و زد فلیپ ۵ چندان عملکرد خوبی در بازار نداشته‌اند. غول فناوری کره قصد داشت با عرضه این گوشی‌های تاشو فروش کلی محصولات خود را بهبود ببخشد ولی ظاهرا برنامه برند کره‌ای مطابق انتظار پیش نرفته است.

طبق این گزارش، فروش کلی گلکسی زد فولد ۵ و زد فلیپ ۵ به ۳٫۵۱ میلیون واحده رسیده که از این آمار ۲٫۲۶ میلیون دستگاه به گلکسی زد فلیپ ۵ و ۱٫۲۵ میلیون واحد به گلکسی زد فولد ۵ اختصاص دارد. برای مقایسه، گلکسی زد فلیپ ۴ و زد فولد ۴ به ترتیب فروش ۲٬۲۸ میلیون واحدی و ۱٫۳۵ میلیون واحدی داشته‌اند. در این راستا، فروش گوشی‌های تاشو جدید سامسونگ به نسبت نسل قبلی کاهش جزئی داشته است.

در نهایت باید اشاره کرد که گوشی‌های سری گلکسی A سامسونگ ظاهرا در بازارهای هند و خاورمیانه فروش خوبی را تجربه می‌کنند. میان‌رده‌های محبوب سامسونگ فروش بالاتری در مقایسه با گوشی‌های سری گلکسی اس و گلکسی زد داشته‌اند.

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)