خانهاخبار
چهار رنگ اصلی سری گلکسی اس ۲۴ فاش شد

چهار رنگ اصلی سری گلکسی اس ۲۴ فاش شد

سامسونگ احتمالا قصد دارد نسل جدید سری پرچمدار خود را در دو رنگ جدید زرد و بنفش عرضه کند.
۱۴۰۲/۷/۲۷

هر ساله، سامسونگ تغییراتی را در رنگ‌بندی سری پرچمدار گلکسی اس اعمال کند و حالا براساس جدیدترین گزارش منتشر شده، به نظر می‌رسد سری پرچمدار سال ۲۰۲۴ غول فناوری کره یعنی سری گلکسی اس ۲۴ در چهار رنگ مشکی، خاکستری، بنفش (Violet) و زرد روانه بازار خواهد شد. در بین این چهار رنگ، خاکستری و مشکی رنگ‌های متداولی در بین گوشی‌ها هستند و معمولا به نام‌های Phanton Black و Graphite شناخته می‌شوند.

گلکسی اس ۲۳ اولترا در دو رنگ Lime و Lavender

دو رنگ دیگر زرد و بنفش ظاهرا رنگ‌های جدید سری گلکسی اس خواهند بود. در حال حاضر، سری گلکسی اس ۲۳ در رنگ‌های Lime (لیمویی) و Lavender (اسطوخودوس) معرفی شده که به رنگ‌های زرد و بنفش زیاد شبیه نیستند. البته گلکسی اس ۲۳ FE نیز یک نسخه بنفش‌رنگ (Purple) دارد که به احتمال زیاد با رنگ بنفش (Violet) سری گلکسی اس ۲۴ متفاوت خواهد بود.

image

رنگ بنفش (Purple) گلکسی اس ۲۳ FE

سال ۲۰۲۱، سامسونگ سری گلکسی اس ۲۱ را در رنگ بنفش (Violet) عرضه کرد. از سوی دیگر، آخرین باری که سامسونگ یک گوشی سری گلکسی اس را در رنگ زرد معرفی کرد به سال ۲۰۱۹ و گوشی گلکسی S10e برمی‌گردد. شایان ذکر است که در کنار چهار رنگ سری گلکسی اس ۲۴، سامسونگ رنگ‌های دیگری را نیز به طور اختصاصی از طریق وبسایت خود عرضه می‌کند.

رنگ بنفش گلکسی اس ۲۱ پلاس / رنگ زرد گلکسی S10e

در نهایت باید اشاره کرد که سری گلکسی اس ۲۴ احتمالا به فریم تیتانیومی مجهز خواهد شد که از لحاظ ظاهری با فریم آلومینیومی به کار رفته در سری گلکسی اس ۲۳ تفاوت‌هایی دارد. در این راستا، سامسونگ ظاهرا مجبور خواهد شد تغییراتی را در رنگ پنل پشتی گوشی‌های موردانتظار خود اعمال کند. سری گلکسی اس ۲۴ احتمالا در ماه ژانویه سال ۲۰۲۴ رونمایی خواهد شد.

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (1 نظر)

ذوالفقاری همدان

۱۴۰۲/۷/۲۷
تیتانیوم↶تقلید از آیفون
زرد↶تقلید از ایرانسل
بنفش↶تقلید از کشاورزِ ریحان‌‌کاشت?