خانهاخبار
استفاده از پروفایل‌های مختلف روی اندروید ۱۴ با مشکل مواجه خواهد بود

استفاده از پروفایل‌های مختلف روی اندروید ۱۴ با مشکل مواجه خواهد بود

قابلیت پروفایل در اندروید ۱۴ کاربران پیکسل را با مشکل مواجه کرده است.
۱۴۰۲/۷/۲۵

برخی کاربران پیکسل ۶ پس از آپدیت دیوایس خود به اندروید ۱۴ که در تاریخ چهارم اکتبر ارائه شد، گزارش داده‌اند که با مشکلات عجیبی روبرو شده‌اند. به عنوان یکی از مشکلات رایج، باید به عدم امکان دسترسی به حافظه داخلی اشاره کنیم که در نهایت به از دست رفتن تمام اطلاعات منجر می‌شود. برخی دیگر هم با مشکل کرش کردن مداوم لانچر روبرو شده‌اند. یکی از کاربران وب سایت The Verge هنگام کار با چندین پروفایل روی گوشی هوشمند خود با مشکل مواجه شده‌اند.

بعضی از کاربران با آپدیت شدن خودکار شبانه به اندروید ۱۴ و روبرو شدن با پیغام storage is full روبرو شده‌اند و برخی دیگر هم امکان دسترسی به حافظه داخلی را از دست داده‌اند. آپدیت Android 14 هفته گذشته به صورت رسمی به همراه رویداد معرفی پیکسل ۸ ارائه شد.

یکی از نویسندگان وب سایت The Verge تلاش کرده تا با ایجاد یک اکانت جدید روی گوشی Pixel 6A خود و اجرای آپدیت نرم‌افزاری، این مشکل را حل کند. در حالی که فایل‌ها یروی حافظه داخلی بدون مشکل در دسترس بود، اما این گوشی هوشمند با کرش‌های متوالی روبرو شد. همچنین پیغام خطای System UI isn’t responding نیز روی صفحه ظاهر شد. بعد از سوییچ به اکانت دیگر، این مشکلات دیگر وجود نداشت. او همچنین خاطر نشان کرد که از نسخه آزمایشی اندروید ۱۴ استفاده کرده و تا پیش از این، با چنین مشکلی مواجه نشده بود.

image

متأسفانه مسئولان گوگل تا به این لحظه هیچ اظهار نظری در این مورد نکرده‌اند و باید منتظر بمانیم و ببینیم آن‌ها چه واکنشی به این معضل بزرگ نشان می‌دهند.

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)