خانهاخبار
آیفون ۱۴ رجیستر نخواهد شد

آیفون ۱۴ رجیستر نخواهد شد

رئیس سازمان ملی استاندارد ایران در نشست خبری صبح امروز 18 مهر ماه اعلام کرد که سری آیفون ۱۴ پس از گذشت یک سال از عرضه این گوشی در بازارها سرانجام رجیستر می‌شود اما ستاد مبارزه با قاچاق کالا خیلی زود این مسأله را تکذیب کرد.
۱۴۰۲/۷/۱۸
در فاصله کوتاهی پس از اعلام خبر رجیستر شدن آیفون ۱۴ از سوی رئیس سازمان ملی استاندارد، ستاد مبارزه با قاچاق کالا این موضوع را تکذیب کرد.

مهدی اسلام پناه، رئیس سازمان ملی استاندارد ایران در نشست خبری گفته بود: «انشالله این کالا رجیستر خواهد شد. این گوشی از نظر تکنولوژی مشکلی ندارد، البته باید در نظر داشت که موبایل مشمول استاندارد اجباری نیست و این موضوع زیرمجموعه وزارت ارتباطات است. اما پول ذخیره کنید که به زودی بتوانید آیفون ۱۴ بخرید.»

image

این اظهارات خیلی زود با تذکر دولت مواجه شد. ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز نیز با صدور بیانیه‌ای به خبر رجیستر شدن آیفون ۱۴ واکنش نشان داد. در بیانیه این ستاد آمده است: «پیرو ابلاغیه ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در هفته گذشته فرایند جمع آوری گوشی های آیفون قاچاق ۱۴و ۱۵ از بازار آغاز شده و این روند ادامه داشته و خللی در اجرای آن صورت نگرفته است موضوع رجستر شدن یا نشدن تلفن‌های همراه مربوط به حوزه استاندارد نیست و نباید در این خصوص اظهار نظری صورت گیرد.»

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)