خانهاخبار
سامسونگ گلکسی زد فولد ۵ و گلکسی زد فلیپ ۵ سرانجام بتای اندروید ۱۴ را دریافت کردند

سامسونگ گلکسی زد فولد ۵ و گلکسی زد فلیپ ۵ سرانجام بتای اندروید ۱۴ را دریافت کردند

شرکت سامسونگ به تازگی نسخه بتای سیستم عامل اندروید ۱۴ و رابط کاربری One UI 6 را برای گوشی‌های تاشوی جدید خود منتشر کرده است.
۱۴۰۲/۷/۱۵

شرکت سامسونگ همچنان در حال انتشار نسخه‌های بتای سیستم عامل اندروید ۱۴ و رابط کاربری One UI 6 برای محصولات خود است و پس از پرچمداران سری گلکسی اس و میان رده‌هایی چون گلکسی A54 و A34، این بتا اکنون در دسترس کاربران گوشی‌های تاشوی جدید این شرکت یا همان گلکسی زد فولد ۵ و گلکسی زد فلیپ ۵ نیز قرار گرفته است.

image

 

در صورتی که از کاربران این گوشی‌ها هستید و قصد دریافت نسخه بتای اندروید ۱۴ و One UI 6 را دارید؛ باید از طریق اپلیکیشن سامسونگ ممبرز برای ثبت نام استفاده کنید. در صورتی که بنر مربوط به این آپدیت را در اپلیکیشن سامسونگ ممبرز مشاهده نمی‌کنید؛ یک بار این اپلیکیشن را حذف کرده و سپس دوباره آن را نصب کنید.

این آپدیت برای گلکسی زد فولد ۵، حجمی معادل با ۲.۷ گیگابایت را داشته و در سوی دیگر، احتمالا حجم نسخه مخصوص گلکسی زد فلیپ ۵ مقداری کمتر است. بتای اندروید ۱۴ و رابط کاربری One UI 6 با شماره بیلد F946BXXU1ZWJ2 منتشر شده و نسخه مخصوص گلکسی زد فلیپ ۵ نیز شماره بیلد F731U1UEU1ZWJ2 را دارد. در حال حاضر، تنها کاربران آمریکایی و هندی امکان دریافت و نصب این بتا را دارند؛ اما احتمالا در روز‌های آتی، کاربران سایر مناطق نیز امکان نصب بتای اندروید ۱۴ روی گوشی‌های تاشو خود را خواهند داشت.

 

درباره رابط کاربری One UI 6 و تغییرات اعمال شده در این نسخه چه می‌اندیشید؟ آیا تا به حال این بتا را روی دستگاه‌های خود نصب کرده‌اید؟

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)