خانهاخبار
هر سه مدل سری گلکسی اس ۲۴ احتمالا به یکی از ویژگی‌های اصلی آیفون ۱۵ پرو مجهز می‌شوند!

هر سه مدل سری گلکسی اس ۲۴ احتمالا به یکی از ویژگی‌های اصلی آیفون ۱۵ پرو مجهز می‌شوند!

افشاگری شناخته‌شده ادعا کرده که تمامی اعضای خانواده گلکسی اس ۲۴ از فریم تیتانیومی بهره خواهند برد.
۱۴۰۲/۷/۱۴

در حالی که هنوز چندین ماه تا معرفی و عرضه نسل جدید سری پرچمدار سامسونگ زمان باقی مانده است، گزارش‌های متعددی پیرامون سری گلکسی اس ۲۴ منتشر شده که بخشی بزرگی از مشخصات فنی آن را فاش کرده‌اند. حالا به تازگی یک شایعه جدید در اختیار کاربران قرار گرفته که می‌تواند باعث خوشحالی طرفداران سامسونگ شود.

افشاگری شناخته‌شده به نام Revegnus با به اشتراک‌گذاری توییتی در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) ادعا کرده که ویژگی فریم تیتانیومی تنها در اختیار نسخه اولترا سری گلکسی اس ۲۴ نخواهد بود. در واقع، هر سه مدل سری پرچمدار سامسونگ یعنی گلکسی اس ۲۴، گلکسی اس ۲۴ پلاس و گلکسی اس ۲۴ اولترا به فریم تیاتینومی مجهز خواهند شد.

image

این افشاگر در ادامه گزارش خود اذعان داشته که سامسونگ قصد دارد به کمک خط تولید اختصاصی خود، فریم تیتانیومی گلکسی اس ۲۴ را در کشور ویتنام توسعه دهد. از سوی دیگر، فریم تیتانیومی گلکسی اس ۲۴ پلاس و گلکسی اس ۲۴ اولترا توسط شرکت‌های شخص ثالث ساخته خواهد شد.

شایان ذکر است که یک افشاگر دیگر به نام Ice Universe این ادعا را رد کرده و اعلام داشته است که تنها گلکسی اس ۲۴ اولترا از فریم تیتانیومی استفاده خواهد کرد. قبلا نیز برخی از گزارش‌ها اذعان کرده بودند که نسخه اولترا سری گلکسی اس ۲۴ به این ویژگی مهم مجهز خواهد شد.

image

فریم تیتانیومی آيفون ۱۵ پرو

گزارش افشاگر Revegnus مقداری عجیب است و نمی‌توان چندان به درستی آن اعتماد کرد چرا که تیتانیوم فلزی پرمیوم است و از قیمت بسیار بالاتری در مقایسه با آلومینیوم و فولاد ضدزنگ بهره می‌برد. در صورت تجهیز نسخه استاندارد سری گلکسی اس ۲۴ به فریم تیتانیومی، باید منتظر افزایش قیمتی این گوشی باشیم. در واقع، هزینه اضافی ساخت فریم تیتانیومی توسط خریدار پرداخت می‌شود.

البته ناگفته نماند که هنوز امکان دارد سامسونگ در گلکسی اس ۲۴ پلاس از فریم تیتانیومی استفاده کند. تجهیز گلکسی اس ۲۴ اولترا به فریم تیتانیومی نیز بسیار محتمل است چرا که رقبای اصلی این گوشی یعنی آیفون ۱۵ پرو و ۱۵ پرو مکس در حال حاضر با این فلز همراه شده‌اند. سری گلکسی اس ۲۴ احتمالا در ماه‌های ژانویه و یا فوریه سال ۲۰۲۴ معرفی خواهد شد.

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)