خانهاخبار
عرضه محصولات دی لینک در بازار ایران توسط الماس رایان ایرانیان

عرضه محصولات دی لینک در بازار ایران توسط الماس رایان ایرانیان

روز گذشته، با برگزاری یک نشست خبری شرکت الماس رایان ایرانیان اعلام کرد که از این پس طیف کامل محصولات برند دی لینک را به صورت رسمی و با گارانتی الماس وارد بازار کشور خواهد کرد.
۱۴۰۲/۷/۴

در طی نشست خبری که در روز سه‌شنبه با حضور مدیران ارشد شرکت الماس رایان ایرانیان، مدیران منطقه‌ای دی‌لینک و اصحاب رسانه و فعالان حوزه فناوری کشور برگزار شد، شرکت الماس به صورت رسمی اعلام کرد که کالای دی‌لینک را نیز به سبد محصولات خود اضافه کرده است. این محصولات شامل دسته بندی‌های متنوعی مانند مودم، روتر، سوئیچ، اکسس پوینت و دیگر تجهیزات برند دیلینک در حوزه‌های صنعتی و رده Enterprise نیز خواهد بود.

image

 

در این مراسم آقای هریسون آلبرت، مدیر منطقه ای حوزه خاورمیانه D-Link نیز ضمن بیان مقدمه‌ای از جایگاه دی‌لینک در بازارهای جهانی و تنوع محصولات عرضه شده، به این موضوع اشاره کرد که در همکاری جدید دی‌لینک و الماس رایان ایرانیان، برنامه دو شرکت عرضه کلیه محصولات دی‌لینک در بازار کشور است.

image

 

آقای آلبرت همچنین با اشاره به مشخصات ویژه کارایی و امنیتی تجهیزات حوزه شبکه دی‌لینک، برخی از مزایای اصلی این محصولات را عرضه دوربین‌های کلاد در بازار، عدم هک شدن سرویس‌های ابری ساخته شده با تجهیزات دی‌لینک تا به امروز، قابلیت برپایی کلیه خدمات حوزه شبکه از صفر تا صد با تجهیزات دی‌لینک و همچنین سرویس‌های پیشرفته بر پایه هوش مصنوعی شامل Eagle Pro AI و Aquila Pro AI برای خانه‌های هوشمند عنوان کرد.

دی‌لینک همچنین یکی از برترین تأمین‌کنندگان تجهیزات 5G در منطقه است و امید دارد در ایران نیز بتواند به یکی از تأمین‌کنندگان اصلی تبدیل شود.

 

عرضه محصولات برند دی لینک ساخت ایران در بازار

در مراسم روز گذشته وحید غرویان (مدیرعامل الماس رایان ایرانیان) با ذکر مقدمه‌ای از سابقه همکاری و فعالیت دی‌لینک در بازار ایران و اشاره به حضور بیش از سه دهه این شرکت در بازار کشور، اعلام کرد که الماس رایان ایرانیان به دنبال متعهد کردن برندهای خارجی برای پایبندی خدمات به کاربران ایرانی است. از سوی دیگر شرکت الماس به این موضوع نیز اشاره کرده که به دنبال عرضه مودم‌های دی‌لینک در ایران است. همچنین الماس در نظر دارد تا با حل مشکلات و مذاکرات با رگولاتوری، موانع عرضه محصولات حوزه 5G دی‌لینک در ایران را نیز مرتفع کند.

 

در ادامه این مراسم، جلسه پرسش و پاسخ با حضور اعضای رسانه‌های مختلف خبری برگزار شد که وحید غرویان در پاسخ به سوالی در خصوص ساخت داخلی محصولات حوزه سخت‌افزار، ضمن اشاره به برنامه گسترده تولید داخلی سبد محصولات دی‌لینک اعلام کرد همانطور که الماس‌رایان در حوزه حافظه با برند FDK نیز محصولات متنوعی مانند رم و اس‌اس‌دی را عرضه کرده، قصد دارد در حوزه تولید تجهیزات شبکه مانند مودم نیز وارد شده و با نشان تجاری D-Link کالاهای مورد نظر را در کشور تولید و عرضه کند.

برای ارائه کیفیتی در حد محصولات دی‌لینک ساخت کشورهای دیگر، از فریمور و پشتیبانی نرم‌افزاری برابر با محصولات جهانی دی‌لینک در کشورهای دیگر استفاده خواهد شد. مدیر منطقه‌ای دی‌لینک نیز در این زمینه اعلام نموده که هیچ محدودیت و تفاوتی در عرضه پشتیبانی بین محصولات تولید یا عرضه شده در ایران با کشورهای دیگر وجود نخواهد داشت.

دو سال سابقه تولید محصولات حوزه حافظه در ایران

غرویان در پاسخ به سوال دیگری از خبرنگاران پیرامون محصولات حوزه رم و اس‌اس‌دی FDK در ایران به این موضوع اشاره کرد که الماس به مدت دو سال است که کارخانه خود در منطقه اقتصادی پیام را برپا کرده و در حال توسعه این بخش است. طبق اعلام مدیر مجموعه الماس رایان ایرانیان، برنامه عرضه حافظه‌های DDR5 نیز تدارک دیده شده و این محصولات به زودی وارد بازار ایران خواهند شد.

محصولات حافظه الماس در حد Crucial، PNY و Lexar هستند

غرویان همچنین از دشواری‌های واردات تراشه‌های مورد نظر به ایران صحبت کرد. با وجود این، به گفته او محصولات تولیدی این برند می‌تواند تنه به تنه‌ برندهای مطرحی مانند Lexar، PNY و Crucial در بازار فعالیت کند.

عرضه محصولات حوزه شبکه ابری و 5G دیلینک در ایران

هریسون آلبرت در پاسخ به سوال خبرنگاران در این زمینه، ضمن اعلام برنامه عرضه کلیه محصولات دی‌لینک در ایران اعلام کرد که پیش‌بینی می‌شود محصولات مرتبط با حوزه خدمات ابری تا پایان سال میلادی وارد ایران شوند. در مورد محصولات 5G نیز دی لینک علی‌رغم محدودیت‌ها قصد دارد آنها را در بازار ایران عرضه کند.

در پایان مراسم نیز اصحاب رسانه با حضور در Showroom شرکت الماس رایان، از محصولات به نمایش گذاشته شده شامل مدل‌های مختلف مودم، سوئیچ‌های مدیریتی، اکسس پوینت و روترهای دی‌لینک دیدن کردند.

 

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)