خانهاخبار
آپدیت watchOS 10.0.2 برای اپل واچ اولترا ۲ و اپل واچ سری ۹ منتشر شد

آپدیت watchOS 10.0.2 برای اپل واچ اولترا ۲ و اپل واچ سری ۹ منتشر شد

شرکت اپل به تازگی آپدیت watchOS 10.0.2 را برای جدیدترین ساعت‌های هوشمند خود منتشر کرده است.
۱۴۰۲/۷/۵

شرکت اپل در شب گذشته، آپدیت watchOS 10.0.2 را برای ساعت‌های هوشمند جدید اپل واچ اولترا ۲ و اپل واچ سری ۹ منتشر کرد. این آپدیت جزئی که تغییرات چندانی را به همراه ندارد؛ تنها پنج روز پس از انتشار watchOS 10.0.1 در دسترس کاربران قرار گرفته است.

image

 

با استناد به لیست تغییرات اعمال شده در این آپدیت، watchOS 10.0.2 برای از باگ‌ها را رفع کرده و آپدیت‌های امنیتی مهمی را نیز به همراه دارد. برای نصب این آپدیت، باید از یک آیفون با سیستم عامل iOS 17 استفاده کرده و سپس وارد اپلیکیشن اپل واچ شوید. در این اپلیکیشن، وارد بخش General شده و سپس روی گزینه Software Update تپ کنید. اپل واچ شما برای نصب آپدیت‌های جدید، باید حداقل ۵۰ درصد شارژ داشته باشد و روی شارژر مخصوص خود نیز قرار گیرد.

همانطور که پیش‌تر به آن اشاره کردیم؛ این آپدیت فعلا در انحصار اپل واچ اولترا ۲ و اپل واچ سری ۹ است. البته، احتمالا در روز‌های آتی شاهد انتشار آن برای اپل واچ‌های قدیمی‌تر نیز خواهیم بود.

image

 

درباره اپل‌ واچ‌های جدید و سیستم عامل watchOS 10 چه می‌اندیشید؟ آیا از تغییرات اعمال شده در این نسخه و بازطراحی رابط کاربری این سیستم عامل رضایت دارید یا نسخه‌های پیشین را به آن ترجیح می‌دهید؟

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)