خانهاخبار
کانفیگ‌های رم و حافظه داخلی سری گلکسی اس ۲۴ فاش شد

کانفیگ‌های رم و حافظه داخلی سری گلکسی اس ۲۴ فاش شد

گلکسی اس ۲۴ اولترا احتمالا تنها در یک نسخه رم ۱۶ گیگابایتی عرضه خواهد شد!
۱۴۰۲/۶/۲۵

در حالی که هنوز چند ماه به رونمایی از نسل جدید سری پرچمدار سامسونگ یعنی سری گلکسی اس ۲۴ زمان باقی مانده است، گزارش‌های مختلفی پیرامون گوشی‌های قدرتمند برند کره‌ای منتشر شده که اطلاعات ضد و نقیضی را درباره‌ آن‌ها فاش کرده‌اند. حالا به تازگی نیز شایعه‌ای در دسترس قرار گرفته که ضمن تایید اطلاعات مطرخ شده در برخی از گزارش‌های قبلی، جزئیات جدیدی از سری گلکسی اس ۲۴ را نیز در اختیار کاربران گذاشته است.

image

افشاگری شناخته‌شده به نام Revegnus با انتشار گزارشی در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) اطلاعات مربوط به کانفیگ‌های حافظه رم / حافظه داخلی و سخت‌افزار سری گلکسی اس ۲۴ را فاش کرده است.

طبق این گزارش، گلکسی اس ۲۴ و اس ۲۴ پلاس در کانفیگ‌های رم ۸ / حافظه ۱۲۸ گیگابایتی، رم ۱۲ / حافظه ۲۵۶ گیگابایتی و رم ۱۲ / حافظه ۵۱۲ گیگابایتی روانه بازار خواهد شد. از سوی دیگر، گلکسی اس ۲۴ اولترا با کانفیگ‌های رم ۱۶ / حافظه ۲۵۶ گیگابایتی، رم ۱۶ / حافظه ۵۱۲ گیگابایتی، رم ۱۶ / حافظه ۱ ترابایتی و رم ۱۶ / حافظه ۲ ترابایتی عرضه می‌شود.

image

سال آینده برای اولین بار نسخه پرمیوم سری گلکسی اس ۲۴ با حافظه داخلی ۲ ترابایتی معرفی می‌شود که فضای ذخیره‌سازی بسیار زیادی را برای کاربران به ارمغان می‌آورد. البته نباید فراموش کنیم که این نسخه از گلکسی اس ۲۴ اولترا با قیمت بالایی نیز همراه خواهد شد. از سوی دیگر، گلکسی اس ۲۴ پلاس نیز برخلاف نسل قبلی خود (گلکسی اس ۲۳ پلاس) با حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایتی به فروش خواهد رسید.

علی‌رغم عرضه گلکسی اس ۲۳ اولترا در سه کانفیگ رم ۸، ۱۲ و ۱۶ گیگابایتی، ظاهرا سامسونگ تصمیم گرفته که گوشی پرمیوم موردانتظار خود را در تنها در نسخه رم ۱۶ گیگابایتی روانه بازار کند. همه این شواهد نشان می‌دهند که باید منتظر افزایش قیمت نسخه اولترا سری گلکسی اس ۲۴ باشیم.

image

افشاگر Revegnus در ادامه گزارش خود ادعا کرده که گلکسی اس ۲۴ اولترا برای همه بازارها تنها در نسخه اسنپدراگون در دسترس قرار می‌گیرد. گلکسی اس ۲۴ و اس ۲۴ پلاس نیز در دو نسخه اسنپدراگون و اگزینوس عرضه خواهند شد. در این رابطه، شایعه‌ شده که نسخه اسنپدراگون برای بازارهای چین و ایالات متحده عرضه می‌شوند در حالی که دیگر بازارها نسخه اگزینوس را دریافت خواهند کرد.

در نهایت باید اشاره کرد که تمامی مدل‌های گلکسی اس ۲۴ از نمایشگر M13 با فناوری LTPO بهره خواهند برد که جدیدترین پنل سامسونگ به شمار می‌رود. البته نباید انتظار داشته باشیم که برای مثال گلکسی اس ۲۴ بتواند تجربه بصری مشابه گلکسی اس ۲۴ اولترا در فراهم آورد. در هر صورت، سری گلکسی اس ۲۴ از نمایشگر باکیفیتی بهره خواهد برد.

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (1 نظر)

احمد رضا مکتوبیان

۱۴۰۲/۶/۲۵
مشتریان برای خرید گوشی سامسونگ اس 24 اولترا رم 16 و حافظه داخلی 1 ترابایتی و رم 16 حافظه داخلی 2 ترابایتی هر چقدر هزینه گوشی می شود می توانند خریداری کنند، سامسونگ برای اس جدید باید کمی تغییرات ایجاد کند نسبت به نسل قبلی سامسونگ، باتری قوی تر از مدل قبلی، چیپست مدل قبلی کمی قوی تر باشه.