خانهاخبار
سری گلکسی اس ۲۴ احتمالا ستاره رویداد آنپکد بعدی نخواهد بود!

سری گلکسی اس ۲۴ احتمالا ستاره رویداد آنپکد بعدی نخواهد بود!

افشاگری ادعا می‌کند سامسونگ در طی رویداد آنپکد ۲۰۲۴ از گلکسی رینگ رونمایی خواهد کرد.
۱۴۰۲/۶/۲۰

سامسونگ در فوریه سال جاری میلادی از نسل فعلی سری پرچمدار خود موسوم به سری گلکسی اس ۲۳ رونمایی کرد. با این وجود، گزارش شده که رویداد رونمایی از سری گلکسی اس  ۲۴ اندکی زودتر برگزار خواهد شد. حالا اما براساس جدیدترین گزارش منتشر شده، به نظر می‌رسد سامسونگ در طی رویداد آنپکد ۲۰۲۴ از یک محصول پوشیدنی رونمایی خواهد کرد که به ستاره اصلی این مراسم بدل خواهد شد.

image

افشاگری برجسته به نام Ice Universe ادعا کرده که سری گلکسی اس ۲۴ در ماه ژانویه سال ۲۰۲۴ معرفی خواهد شد. این افشاگر همچنین گفته که برند کره‌ای همراه با نسل جدید سری پرچمدار خود از محصول پوشیدنی موردانتظار گلکسی رینگ (Galaxy Ring) نیز پرده‌برداری خواهد کرد که مهم‌ترین دستگاه آنپکد سال ۲۰۲۴ محسوب خواهد شد.

تا به امروز، شایعات و گزارش‌های مختلفی پیرامون گلکسی رینگ منتشر شده‌اند. برای مثال، سامسونگ چند ماه پیش چند پتنت مرتبط با این دستگاه را ثبت کرده که قابلیت‌های مختلف آن را نشان می‌دهند. به علاوه، گزارش‌ها اذعان داشته‌اند که گلکسی رینگ در مراحل پیشرفته توسعه قرار دارد. البته شایعه‌ای در ماه ژوئیه منتشر شد مبنی بر این که محصول جدید سامسونگ تا سال ۲۰۲۴ عرضه نخواهد شد.

شایان ذکر است که امکان دارد سامسونگ در طی رویداد آنپکد ۲۰۲۴ تنها پیش نمایشی از گلکسی رینگ را در اختیار کاربران قرار دهد و پس از کسب کردن گواهی‌های لازمه آن را روانه بازار کند. به علاوه، احتمال رونمایی از سری گلکسی اس ۲۴ در ماه ژانویه چندان دور از ذهن نیز نیست چرا که سامسونگ سری گلکسی اس ۲۱ را نیز در ماه ژانویه سال ۲۰۲۱ عرضه کرد.

image

با توجه به اطلاعات قرار گرفته در پتنت‌های ثبت شده، گلکسی رینگ از سنسورهای ECG و PPG بهره خواهد برد که به ترتیب برای سنجش ضربان قلب و اندازه‌گیری دما کاربر دارند. گلکسی رینگ همچنین از قابلیت یکپارچه‌سازی خانه هوشمند نیز برخوردار خواهد شد. در این راستا، کاربران قادر خواهند بود که لوازم خانه مانند تلویزیون هوشمند را کنترل کنند. یک پتنت دیگر نشان داد که عینک واقعیت گسترده موردانتظار سامسونگ از یک حلقه هوشمند برای دریافت اطلاعات مربوط به دستان و انگشتان استفاده می‌کند.

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (2 نظر)

Note xx Ultra

۱۴۰۲/۶/۲۱
فقط شایعات در مورد حاشیه های صفحه نمایش این گوشی منو ناراحت میکنه.
وگرنه خیلی منتظر رونمایی این گوشی هستم. ❤

ذوالفقاری همدان

۱۴۰۲/۶/۲۰
اشاره‌ا‌ی به متریالِ گلکسی"رینگ" نشد!
یحتمل از پلاستیك‌ باشه? چون پلاستیك‌ از دیرباز امضای سامسونگ بوده.
به‌ هر تقدیر، تا به امروز عروس‌دامادها با گوشیِ اپل دلبری می‌کردن شبِ حنابندان??????
از حالا به بعد شب‌حنابندان "رینگ‌گلکسی" میندازن به‌جای حلقهٔ طلا(چون طلا نمازش صحیح نیست برای داماد)
ولی رینگ‌گلکسی و یا پلاتین بلامانعه.
[حلقه پلاتین نسبت به طلا پُررنگ‌‌تر و گران‌تره]
?↶طلا
?↶پلاتین
⭕↶گلکسی‌رینگ