خانهاخبار
تاریخ عرضه نسخه تام براون گلکسی زد فولد ۵ مشخص شد

تاریخ عرضه نسخه تام براون گلکسی زد فولد ۵ مشخص شد

شرکت سامسونگ در امروز تاریخ عرضه نسخه تام براون گوشی تاشوی گلکسی زد فولد ۵ را اعلام کرده است.
۱۴۰۲/۶/۸

طی هفته گذشته، شرکت سامسونگ تیزری از نسخه تام براون گوشی تاشوی گلکسی زد فولد ۵ منتشر کرد و اکنون نیز شاهد اعلام تاریخ عرضه این نسخه در صفحه توییتر این شرکت هستیم. نسخه تام براون گلکسی زد فولد ۵ در تاریخ ۷ سپتامبر (۱۶ شهریور) روانه بازار می‌شود.

image

 

نسخه‌ تام براون گوشی‌های تاشوی سامسونگ که طراحی مشابه با محصولات این برند فشن را دارند؛ معمولا با طراحی سه-خط منحصر به فرد قرمز، آبی و سفید تام براون قابل تشخیص هستند. نسل‌های پیشین این سری مانند گلکسی زد فولد ۲ و گلکسی زد فولد ۳ نیز در باندل خاصی با برند تام براون روانه بازار شدند که شامل گلکسی واچ با سه بند و گلکسی بادز به همراه قاب چرمی نیز می‌شد. توجه به جزئیات در این باندل‌‌ها، واقعا جذاب است و خط‌های برند تام براون حتی روی شارژر‌ها نیز به چشم می‌خورد.

نسخه‌های تام براون این سری معمولا به صورت بسیار محدود و با قیمت بالا عرضه می‌شوند؛ بنابراین احتمالا این نسخه خاص از گلکسی زد فولد ۵ نیز تنها در بازار برخی از کشور‌ها عرضه خواهد شد. متاسفانه، این شرکت هنوز تصویری رسمی از طراحی این گوشی را منتشر نکرده است؛ بنابراین باید کمی برای آشنایی کامل با آن صبر کنیم.

 

درباره طراحی نسخه تام براون گوشی‌های تاشوی سامسونگ چه فکر می‌کنید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)