خانهاخبار
سامسونگ ظاهرا در حال کار روی گلکسی بادز FE است

سامسونگ ظاهرا در حال کار روی گلکسی بادز FE است

با استناد به جدیدترین گزارشات، شرکت سامسونگ در حال کار روی نسخه‌ای مقرون به صرفه از گلکسی بادز با پسوند FE است.
۱۴۰۲/۶/۱

حدودا یک سال از آخرین رونمایی از هدفون بی‌سیم سامسونگ می‌گذرد و حالا به گزارش The Galaxy Club، به نظر می‌رسد که در کنار Galaxy S23 FE یا نسخه اس ۲۴ آن، شاهد رونمایی از نسخه FE گلکسی بادز نیز خواهیم بود. این محصول جدید احتمالا با شماره ساخت SM-R400N همراه خواهد بود.

در این گزارش جدید آمده است که سامسونگ از شماره ساخت SM-R5xx برای سری پرو از هدفون‌های خود استفاده می‌کند و شماره ساخت SM-R400N در این شاخه قرار نگرفته و خبر از یک محصول جدید دیگر دارد.

image

 

در حالی که هنوز مشخص نیست سامسونگ مشغول به کار روی کدام یک از هدفون‌های خود است، اما گلکسی کلاب گزارش داده است که بر اساس زمان ظاهر شدن محصولی با شماره ساخت SM-R400N، این گجت اواخر سال جاری میلادی یا اوایل سال آینده در کنار گلکسی اس ۲۳ FE رونمایی خواهد شد. اما از سوی دیگر، بعید به نظر می‌رسد که هدفون بی‌سیم جدید در همان زمانی که خانواده اس ۲۴ به صورت رسمی به دنیای تکنولوژی معرفی می‌شود، رونمایی شود.

اگر به خاطر داشته باشید، ‌کلیه هدفون‌های سری بادز (به جز سری پلاس) از شماره ساخت SM-R1xx برخوردار بودند و حالا شماره ساخت جدید اعلام شده، در حد یک راز باقی مانده است. شماره ساخت‌های SM-R به محصولات پوشیدنی سامسونگ تعلق دارد. (SM-R300 برای گلکسی واچ ۳ و SM-R350 برای گلکسی Gear Fit در نظر گرفته شده بود.) مسئولان وبسایت گلکسی کلاب بر این باور هستند که شماره ساخت جدید، احتمالا به یک هدفون بی‌سیم جدید تعلق خواهد داشت.

image

 

احتمالا باید انتظار رونمایی از گلکسی بادز FE در کنار گلکسی S23 FE را داشته باشیم؛ اما متأسفانه هیچ‌کس در این زمینه مطمئن نیست و لذا تمامی این حرف‌ها را باید در حد یک شایعه در نظر داشته باشیم تا موعد رونمایی فرا رسیده و ببینیم کدام یک از آن‌ها به واقعیت نزدیک بوده است.

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)