خانهاخبار
نسخه خاصی از شیائومی ۱۴ پرو به همراه فریم تیتانیومی و قابلیت ارتباط ماهواره‌ای عرضه خواهد شد!

نسخه خاصی از شیائومی ۱۴ پرو به همراه فریم تیتانیومی و قابلیت ارتباط ماهواره‌ای عرضه خواهد شد!

به تازگی شاهد انتشار اطلاعاتی درباره گوشی شیائومی ۱۴ پرو توسط یکی از افشاگران شناخته شده هستیم.
۱۴۰۲/۵/۳۰

دیگر زمان زیادی تا عرضه سری شیائومی 13T باقی نمانده و با استناد به شایعات، این شرکت در تاریخ ۱ سپتامبر (۱۰ شهریور) قصد رونمایی از دو گوشی جدید را دارد. گمانه زنی‌ها درباره نسل جدید پرچمداران این شرکت، یعنی سری شیائومی ۱۴ نیز آغاز شده و شاهد افشای برخی از مشخصات گوشی شیائومی ۱۴ پرو هستیم.

image

 

یکی از افشاگران شناخته شده چینی که «Digital Chat Station» نام دارد؛ به تازگی اعلام کرده که نسخه‌ای خاص از گوشی شیائومی ۱۴ پرو به همراه فریم تیتانیومی، لایه حفاظتی نانو-سرامیک برای نمایشگر و قابلیت ارتباط ماهواره‌ای عرضه خواهد شد. اکثر گزارشات، به استفاده شرکت اپل از فریم تیتانیومی در سری آیفون ۱۵ اشاره می‌کنند و به نظر رسیده که شیائومی نیز قصد استفاده از متر‌یال مشابهی در پرچمدار بعدی خود را دارد.

image

شیائومی ۱۳ پرو

قابلیت ارتباط ماهواره‌ای نیز برای نخستین بار در سری آیفون ۱۴ دیده شد و کاربران برخی مناطق می‌توانند از این سرویس برای ارسال پیام به سرویس‌های امدادی استفاده کنند. در حال حاضر، مشخص نیست که شیائومی چه رویکردی را برای اتصال به ماهواره در گوشی‌های خود پیش خواهد گرفت.

این افشاگر همچنین اعلام کرده که شیائومی ۱۴ پرو از چیپست کوالکام اسنپدراگون ۸ نسل سوم استفاده خواهد کرد. برخی از گزارشات اخیر، به احتمال عرضه نسخه پرو پلاس در این سری نیز اشاره می‌کنند؛ اما احتمالا همانند نسل پیشین شاهد عرضه سه نسخه معمولی، پرو و اولترا در سری شیائومی ۱۴ خواهیم بود.

image

 

درباره مشخصات احتمالی شیائومی ۱۴ پرو و عرضه نسخه خاصی از این گوشی با فریم تیتانیومی و قابلیت ارتباط ماهواره‌ای چه فکر می‌کنید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)