خانهاخبار
نسخه وب Threads احتمالا این هفته عرضه می‌شود

نسخه وب Threads احتمالا این هفته عرضه می‌شود

نسخه وب شبکه اجتماعی تردز که برای رقابت با توییتر ساخته شده است؛ به احتمال زیاد طی این هفته منتشر می‌شود.
۱۴۰۲/۵/۳۰

متا شدیدا در تلاش است تا دوباره کاربران خود را به سوی اپلیکیشن Threads سرازیر کند و بهترین راه برای دستیابی به چنین چیزی، فراهم کردن امکاناتی است که آن‌ها نیاز دارند. دسترسی به این اپلیکیشن روی پلتفرم‌های مختلف، یکی از قابلیت‌هایی است که کاربران همواره به دنبال آن بوده‌اند و توسعه دهندگان اپلیکیشن Threads نیز شدیدا مشغول به کار روی این گزینه هستند.

در حال حاضر، اپلیکیشن Threads روی اندروید و آی او اس در دسترس کاربران است، اما متأسفانه نسخه وب آن در دسترس نیست. با وجود این که آقای Adam Mosseri مدیر اینستاگرام هفته گذشته اعلام کرد که آن‌ها در حال کار روی نسخه وب هستند، اما متأسفانه زمانی برای ارائه آن اعلام نشد.

در طول تعطیلات پایان هفته گذشته، او مجددا اعلام کرد که توسعه‌دهندگان در حال تست نسخه وب هستند که احتمالا در هفته جاری شاهد رونمایی از آن خواهیم بود. به گفته آقای Mosseri، این نسخه هنوز میزبان باگ‌هایی است که در صورت رفعه مشکلات، در اولین فرصت در دسترس قرار خواهد گرفت.

image

 

البته افرادی که با نقشه‌های راه کمپانی متا آشنا هستند، به وال استریت ژورنال گفته‌اند که این شرکت قصد دارد نسخه وب اپلیکیشن Threads را در هفته جاری در دسترس کاربران قرار دهد. البته یک مشکل در این میان وجود داشته و ظاهرا این نقشه هنوز به مرحله نهایی نرسیده و ممکن است تغییراتی در این زمینه رخ دهد.

پس از ارائه اپلیکیشن Threads و از آن جا که حدود نیمی از کاربران به دلیل نبودن امکانات اصلی آن را ترک کردند، به نظر می‌رسد که متا قصد دارد تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن این نیازها را برطرف کرده و علاقمندان به Threads را مجددا به سمت آن بکشانند.

در حالی که ظرف هفته‌های جاری آپدیت‌های زیادی ارائه شده و قابلیت‌های مختلفی به نسخه آی او اس و اندروید این اپلیکیشن اضافه شده است، اما Threads هنوز برای رقابت با توییتر (X فعلی) راه زیادی پیش رو دارد.

ارائه نسخه وب، یک قدم بزرگ برای برداشته شدن فاصله‌ها میان Threads و رقبا به حساب می‌آید و باید منتظر بمانیم و ببینیم که این نسخه، چه زمانی به صورتی رسمی در دسترس کاربران قرار می‌گیرد.

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)