خانهاخبار
جزئیات فنی نمایشگر و دوربین اوپو فایند N3 فاش شد

جزئیات فنی نمایشگر و دوربین اوپو فایند N3 فاش شد

گوشی تاشو اوپو از دوربین سه‌گانه و نمایشگر داخلی ۷٫۸۲ اینچی بهره خواهد برد.
۱۴۰۲/۵/۲۷

اوپو در طی ماه جاری میلادی احتمالا از نسل جدید گوشی‌های تاشو خود موسوم به اوپو فایند N3 و فایند N3 فلیپ رونمایی خواهد کرد. در چند وقت گذشته، گزارش‌های مختلفی پیرامون گوشی تاشو فلیپ این برند چینی منتشر شده است. حالا اما نوبت به اوپو فایند N3 رسیده و جزئيات فنی مربوط به نمایشگر و سیستم دوربین این گوشی در اختیار کاربران قرار گرفته است.

image

افشاگر برجسته چینی، Digital Chat Station، ادعا کرده است که مشخصات فنی اوپو فایند N3 را در شبکه اجتماعی Weibo به اشتراک گذاشته است. طبق گزارش این افشاگر، محصول تاشو جدید اوپو از دوربین سه‌گانه شامل سنسور اصلی ۴۸ مگاپیکسلی، لنز فوق عریض ۴۸ مگاپیکسلی و سنسور تله‌فوتو ۶۴ مگاپیکسلی بهره خواهد برد.

البته ظاهرا اوپو سیستم دوربین فایند N3 را تغییر داده است چرا که نمونه‌های مهندسی اولیه این گوشی از دوربین اصلی ۵۰ مگاپیکسلی، لنز فوق عریض ۴۸ مگاپیکسلی و سنسور تله‌فوتو ۶۴ مگاپیکسلی برخوردار بوده است.

image

افشاگر چینی ادعا کرده است که اوپو فایند N3 از سنسور IMX890 برای دوربین اصلی، سنسور IMX581 برای دوربین فوق عریض و سنسور OmniVision OV64B برای دوربین تله‌فوتو (زوم ۳ برابری) استفاده خواهد کرد. به علاوه، اوپو فایند N3 از نمایشگر داخلی ۷٫۸۲ اینچی بهره خواهد برد در حالی که نمایشگر کاور دستگاه شامل پنل ۶٫۳۱ اینچی خواهد بود. این دو نمایشگر به احتمال زیاد میزبان دوربین‌های سلفی ۲۰ و ۳۲ مگاپیکسلی خواهند بود.

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)