خانهاخبار
سامسونگ به طور تصادفی برچسب قیمتی گلکسی زد فلیپ ۵ را اعلام کرد!

سامسونگ به طور تصادفی برچسب قیمتی گلکسی زد فلیپ ۵ را اعلام کرد!

سند فاش شده از قیمت‌گذاری گلکسی زد فلیپ ۵ خبر از افزایش قیمتی آن می‌دهد.
۲۴ تیر ۱۴۰۲

شعبه رومانی برند سامسونگ به تازگی پروموشنی را از نسل جدید گوشی تاشو این برند یعنی گلکسی زد فلیپ ۵ آغاز کرده است که در طی آن، ده عدد از این گوشی به کاربرانی که بین بازه زمانی ۲۶ ژوئیه تا ۴ اوت ثبت‌نام کنند اهدا می‌کند. در این راستا، سامسونگ در یک فایل PDF شرایط و قوانین شرکت در این پروموشن را به تفصیل شرح داده است. در این فایل همچنین به طور تصادفی برچسب قیمتی گلکسی زد فلیپ ۵ را نیز فاش شده است.

طبق این سند فاش شده، نسخه ۲۵۶ گیگابایتی گلکسی زد فلیپ ۵ با قیمت ۶۵۹۹ لئو رومانی (۱۳۳۵ یورو) به فروش خواهد رسید. برای مقایسه، کانفیگ مشابه گلکسی زد فلیپ ۴ با قیمت ۵۷۰۰ لئو رومانی (۱۱۵۲ یورو) برای بازار بازار رومانی عرضه شده است. با توجه به این موضوع، ظاهرا گلکسی زد فلیپ ۵ با افزایش قیمتی ۱۶ درصدی همراه خواهد شد.

image

تا به امروز، شایعات زیادی پیرامون قیمت گلکسی زد فلیپ ۵ فاش شده است. برای مثال، چندی پیش کانفیگ ۱۲۸ گیگابایتی این گوشی با قیمت ۱۳۰۰ یورویی برای بازار یونان لیست شده بود. به علاوه، گزارشی اخیرا ادعا کرد که مدل ۲۵۶ گیگابایتی گلکسی زد فلیپ ۵ با قیمت ۱۲۰۰ یورویی برای بازار فرانسه در دسترس قرار خواهد گرفت.

شایان ذکر است که کشورهای اروپایی از نرخ مالیات بر ارزش افزوده‌ای متفاوتی برخوردار هستند. در این راستا، مالیات بر ارزش افزوده کشورهای رومانی، یونان و فرانسه برابر با ۱۹ درصد، ۲۴ درصد و ۲۰ درصد است. این تفاوت در نرخ مالیات بر ارزش افزوده باعث قیمتی‌گذاری متفاوت گلکسی زد فلیپ ۵ در بازارهای اروپایی می‌شود.

image

رندر گلکسی زد فلیپ ۵

با صرف‌نظر از نرخ مالیات بر ارزش افزوده، نسخه ۲۵۶ گیگابایتی گلکسی زد فلیپ ۵ با قیمت ۱۱۲۰ یورویی و ۱۰۰۰ یورویی روانه بازار رومانی و فرانسه می‌شود. قیمت خام نسخه ۱۲۸ گیگابایتی این گوشی نیز برای بازار یونان برابر با ۱۰۵۰ یورو خواهد بود. تفاوت ۷۰ یورویی بین دو نسخه ۱۲۸ و ۲۵۶ گیگابایتی گلکسی زد فلیپ ۵ (بازار یونان و رومانی) به نظر منطقی است در حالی که قیمت بازار فرانسه محصول سامسونگ به طرز عجیبی پایین است.

در نهایت باید اشاره کرد که گلکسی زد فلیپ ۵ و گلکسی زد فولد ۵ در تاریخ ۲۶ ژوئیه مصادف با ۴ مرداد معرفی خواهند شد. برخی از گزارش‌ها نیز خبر از افزایش قیمتی ۱۰۰ تا ۱۲۰ یورویی گلکسی زد فولد ۵ داده‌اند.جدیدترین‌ اخبار

ماژول دوربین مک‌بوک‌ها کوچکتر می‌شود

تحلیلگر معتبر اپل امروز گزارش داده که این شرکت به دنبال ماژول دوربین کامپکت برای مک‌های خود است که موجب می‌شود این قسمت کوچکتر، و فضای بالای مک‌بوک‌ها بیشتر شود.

بیشتر بخوانید
تغییرات سیری در آی‌اواس ۱۸ زودتر از موعد مقرر از راه می‌رسند

عاشقان سیری، خوشحال باشید! خبرهای تازه از کمپانی اپل حاکی از آن است که دستیار صوتی محبوب‌تان قرار است دستخوش تحولی اساسی شود.

بیشتر بخوانید
فروشگاه بازی‌های اپیک به زودی روی آیفون‌های اروپا می‌آید

زور اپل به اتحادیه اروپا نرسید و بعد از مدت‌ها درگیری حقوقی فروشگاه اپیک گیمز در اروپا روی iOS منتشر می‌شود.

بیشتر بخوانید