خانهاخبار
برچسب قیمتی مدل‌های مختلف سری گلکسی واچ ۶ فاش شد

برچسب قیمتی مدل‌های مختلف سری گلکسی واچ ۶ فاش شد

نسل جدید ساعت‌های سامسونگ با قیمت بالاتری در مقایسه با نسل قبلی به فروش خواهند رسید.
۱۴۰۲/۳/۳۰

در طی چند روز گذشته، شایعات زیادی پیرامون نسل جدید ساعت‌های سامسونگ موسوم به گلکسی واچ ۶ منتشر شده است. در این راستا، اخیرا ساعت‌های جدید سامسونگ در رندرهای تبلیغاتی باکیفیتی دیده شده‌اند و سخت‌افزار به کار رفته در آن‌ها نیز مشخص شد. حالا براساس جدیدترین گزارش منتشر شده، برچسب قیمتی سری گلکسی واچ ۶ فاش شده است. 

وبسایت فرانسوی Dealabs Magazine به تازگی ادعا کرده است که به برچسب قیمتی مدل‌های مختلف سری گلکسی واچ ۶ برای بازار فرانسه دست پیدا کرده است. قبل از بررسی قیمت سری گلکسی واچ ۶، باید خاطرنشان کرد که شایعات اولیه پیرامون قیمت محصولات چندان دقیق نیستند و ممکن است با تغییراتی همراه شوند. در این راستا، نمی‌توان درباره درستی این اطلاعات اظهار نظر کرد. 

image

گلکسی واچ ۶

طبق گزارش این وبسایت، مدل بلوتوث و ۴۰ میلی‌متری گلکسی واچ ۶ با قیمت ۳۲۰ یورویی عرضه خواهد شد. از آن سو، نسخه 4G این ساعت از برچسب قیمتی ۳۷۰ یورویی بهره خواهد برد. این دو مدل احتمالا در رنگ‌های کرم و مشکی روانه بازار خواهند شد. با توجه به این موضوع، به نظر می‌رسد گلکسی واچ ۶ با افزایش قیمتی ۱۰۰ یورویی همراه خواهد شد. مدل ۴۴ میلی‌متری گلکسی واچ ۶ نیز در دو نسخه بلوتوث و 4G و با قیمت‌های ۳۵۰ و ۴۰۰ یورویی به فروش خواهد رسید. این دو مدل نیز در رنگ‌های نقره‌ای و مشکی عرضه خواهند شد. 

image

گلکسی واچ ۶ کلاسیک

گلکسی واچ ۶ کلاسیک در دو اندازه ۴۳ و ۴۷ میلی‌متری معرفی خواهد شد. در این راستا، نسخه‌های بلوتوث و 4G مدل ۴۳ میلی‌متری این ساعت به ترتیب با برچسب قیمتی ۴۲۰ و ۴۷۰ یورویی روانه بازار خواهند شد. مدل ۴۷ میلی‌متری نیز در نسخه‌های مشابه با قیمت ۴۵۰ و ۵۰۰ یورویی به فروش خواهد رسید. هر دوی این مدل‌های در رنگ‌های نقره‌ای و مشکی رونمایی خواهند شد. در صورت صحت این گزارش، گلکسی واچ ۶ کلاسیک حدود ۵۰ یورو ارزان‌تر از گلکسی واچ ۵ پرو خواهد بود. 

در نهایت باید اشاره کرد سری گلکسی واچ ۶ در طی رویداد آنپکد که در هفته آخر ماه ژوئیه برگزار می‌شود، رونمایی خواهد شد. 

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)