خانهاخبار
رندرهای تبلیغاتی سری گلکسی واچ ۶ رنگ‌بندی آن را نشان می‌دهند

رندرهای تبلیغاتی سری گلکسی واچ ۶ رنگ‌بندی آن را نشان می‌دهند

سری گلکسی واچ ۶ تنها شامل دو مدل استاندارد و کلاسیک خواهد بود و امسال نسخه پرو عرضه نخواهد شد.
۱۴۰۲/۳/۲۷

اوایل سال جاری میلادی، افشاگری برجسته به نام OnLeaks اولین تصاویر رندری نسل جدید ساعت هوشمند سامسونگ موسوم به گلکسی واچ ۶ را به اشتراک گذاشت. این تصاویر رندری برپایه فایل‌های CAD طراحی شده‌اند. حالا اما براساس جدیدترین گزارش منتشر شده، امروز اولین رندرهای تبلیغاتی سری گلکسی واچ ۶ شامل دو مدل گلکسی واچ ۶ و گلکسی واچ ۶ کلاسیک در اختیار کاربران قرار گرفته است. 

وبسایت WinFuture ادعا کرده است که این رندرهای تبلیغاتی توسط سامسونگ تولید‌ شده‌اند و طراحی نهایی سری گلکسی واچ ۶ را نشان می‌دهند. در تصاویر رندری ساعت‌های هوشمند سامسونگ رنگ‌بندی آن‌ها نیز مشخص شده است. 

گلکسی واچ ۶ رنگ‌های نقره‌ای، کرم و مشکی

همانطور که در این تصاویر مشخص است، گلکسی واچ ۶ در سه رنگ نقره‌ای، مشکی و کرمی عرضه خواهد شد. از آن سو، گلکسی واچ ۶ کلاسیک نیز در دو رنگ مشکی و نقره‌ای روانه بازار خواهد شد. البته انتظار می‌رود سامسونگ پس از عرضه سری گلکسی واچ ۶ رنگ‌های بیشتری از ساعت‌های خود را در دسترس کاربران قرار دهد. 

گلکسی واچ ۶ کلاسیک رنگ‌های مشکی و نقره‌ای

شایان ذکر است که وبسایت WinFuture هیچ تصویر رندری مربوط به گلکسی واچ ۶ پرو را دریافت نکرده است. با توجه به این موضوع، امسال نسخه پرو سری گلکسی واچ عرضه نخواهد شد و مدل کلاسیک جایگزین آن می‌شود. به علاوه، این وبسایت گزارش داده است که گلکسی واچ ۶ در دو اندازه ۴۰ و ۴۴ میلی‌متری به فروش خواهد رسید. گلکسی واچ ۶ کلاسیک نیز در دو اندازه ۴۳ و ۴۷ میلی‌متری معرفی خواهد شد. 

در نهایت باید اشاره کرد که سری گلکسی واچ ۶ در هفته آخر ماه ژوئیه سال ۲۰۲۳ معرفی خواهد شد. در این رویداد همچنین گلکسی زد فلیپ ۵، گلکسی زد فولد ۵ و سری گلکسی تب اس ۹ نیز رونمایی خواهند شد. 

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)