خانهاخبار
نمایشگر گلکسی اس ۲۱ اولترا پس از دریافت بروزرسانی دچار مشکل شد

نمایشگر گلکسی اس ۲۱ اولترا پس از دریافت بروزرسانی دچار مشکل شد

کاربری ادعا می‌کند که بعد از نصب بروزسانی گلکسی اس ۲۱ اولترا، خط صورتی‌رنگی در نمایشگر این گوشی ایجاد شده است.
۲۱ خرداد ۱۴۰۲

سری پرچمدار گلکسی اس ۲۱ با مشخصات فنی پرمیوم، قابلیت‌های متعدد و دوربین‌های قدرتمند خود شناخته می‌شود. با این وجود، سری پرچمدار قدیمی سامسونگ از زمان عرضه در سال ۲۰۲۱ با مشکلات مختلفی مواجه شده است. برای مثال، کاربران از کیفیت نه چندان مناسب تصاویر ثبت شده و مشکلات سخت‌افزاری دو گوشی گلکسی اس ۲۱ پلاس و گلکسی از ۲۱ اولترا ابراز نارضایتی کرده‌اند. حالا اما براساس جدیدترین گزارش منتشر شده، به نظر می‌رسد مدل پرمیوم سری گلکسی تب اس ۲۱ دچار مشکل تازه‌ای شده است که مربوط به نمایشگر آن می‌شود. 

image

اخیرا بروزرسانی ماه می (May) سال ۲۰۲۳ برای گلکسی اس ۲۱ اولترا عرضه شد تا بهبودهای مختلفی را در دستگاه اعمال کند. یک کاربر اما ادعا کرده است که نمایشگر گوشی خود پس از نصب این بروزرسانی دچار مشکل جدی شده است. طبق گزارش این کاربر، در نمایشگر گلکسی اس ۲۱ اولترا خط صورتی‌رنگی پدیدار شده است که از بخش بالا تا پایین نمایشگر امتداد دارد. 

برای حل این مشکل، کاربر به یک مرکز خدمات مراجعه کرده است که در آنجا به او پیشنهاد تعویض نمایشگر داده شده است. البته این پیشنهاد حدود ۳۷۸ دلار هزینه برداشته است که رقم بسیار قابل توجهی به شمار می‌رود. پس از گزارش این موضوع، کاربران زیادی ادعای مشابه‌ای را مطرح کرده‌اند که مشکل خط صورتی‌رنگ در نمایشگر گوشی‌های آن‌ها نیز وجود دارد. 

image

شایان ذکر است که قبلا نیز پس از عرضه یک بروزرسانی نرم‌افزاری، کاربران ادعا کرده بودند که در نمایشگر گلکسی اس ۲۱ اولترا خطوط سبزرنگی ظاهر شده است. با توجه به این موضوع، به نظر می‌رسد رابطه مستقیمی بین بروزرسانی‌ها و مشکل نمایشگر گوشی پرمیوم سامسونگ وجود دارد. در گذشته نیز مشکل مشابهی برای نمایشگر سری گلکسی اس ۲۰ پیش آمده بود. سامسونگ در آن زمان نمایشگر گوشی‌هایی که از این مشکل رنج می‌بردند را به رایگان تعویض کرد. در این راستا، انتظار می‌رود غول فناوری کره جنوبی رویکرد مشابهی را در پیش بگیرد و نمایشگر نمونه‌های آسیب‌دیده گلکسی اس ۲۱ اولترا را جایگزین کند. جدیدترین‌ اخبار

Huawei-pura-70-ultra-gsm-ir
سری پرچمدار جدید هواوی فروش بسیار موفقی داشته است

حجم عرضه سری هواوی Pura 70 در مقایسه با سری P60 حدود ۱۲۵ درصد بیشتر شده است!

بیشتر بخوانید
ماژول دوربین مک‌بوک‌ها کوچکتر می‌شود

تحلیلگر معتبر اپل امروز گزارش داده که این شرکت به دنبال ماژول دوربین کامپکت برای مک‌های خود است که موجب می‌شود این قسمت کوچکتر، و فضای بالای مک‌بوک‌ها بیشتر شود.

بیشتر بخوانید
تغییرات سیری در آی‌اواس ۱۸ زودتر از موعد مقرر از راه می‌رسند

عاشقان سیری، خوشحال باشید! خبرهای تازه از کمپانی اپل حاکی از آن است که دستیار صوتی محبوب‌تان قرار است دستخوش تحولی اساسی شود.

بیشتر بخوانید