خانهاخبار

نوار ضربه‌گیر، راهکار رفع ضعف آنتن…

نوار ضربه‌گیر، راهکار رفع ضعف آنتن‌دهی آی‌فون4

گروه خبری GSM: آی‌فون 4 با یک نوار ساده دیگر مشکل آنتن‌دهی نخواهد داشت...

۱۳۸۹/۴/۲۹

گروه خبری GSM: مشکل آنتن‌دهی آی‌فون 4 موضوعی است که از دو هفته گذشته تاکنون نقل محافل تکنولوژی و موبایل در جهان شده است.   

ماجرا از آنجا شروع شد که برخی کاربران با مشکلاتی در مورد ضعف این گوشی در زمینه آنتن‌دهی- هنگامی که در دست چپ آنها حمل می‌شد- مواجه شدند و به اپل شکایت بردند. اپل با تمام قوا تلاش کرد با ناچیز شمردن این مشکلِ آشکار و غیرقابل انکار، از خود و محصولش دفاع کند. با این حال زمانی که موج کاربران ناراضی آی‌فون 4 داشت تبدیل به یک سونامی می‌شد، این کمپانی سعی کرد تا حدودی نقص فوق را بپذیرد.

ابتدا ادعا کرد که این آی‌فون 4 تنها قربانی این مسئله نیست و برخی گوشی‌ها از سایر برندها هم با این مشگل دست به گریبانند.  ابتدا ریشه این عیب را نرم‌افزاری اعلام کرد و با وعده داد که با ارائه آپدیتی نرم‌افزاری این مشکل را از سر راه کاربران گوشی محبوبش برمی‌‎دارد.

اما در کنفرانسی مطبوعاتی که همین هفته برگزار شد، ضمن ارائه آپدیت نرم‌افزاری فوق، راهکار « نوارهای ضربه‌گیر رایگان» را به دنیا معرفی کرد.

 

                    

image

                          

image

 

به گزارش سافت‌پدیا به نظر می‌رسد این راه‌حل تاکنون خوب جواب داده است و شاید بتواند چهره اخیرا مغشوش اپل را از ذهن‌ها پاک و این کمپانی را مثل گذشته محبوب جامعه تلفن همراه جهان کند.