خانهاخبار

کیفیت گفتار در تلفن همراه؛ Hazel ب…

کیفیت گفتار در تلفن همراه؛ Hazel برترین است

گروه خبری GSM‏: Hazel رتبه نخست را در بین 20 گوشی رقیب به دست آورد...

۱۳۸۹/۴/۱۶

گروه خبری GSM: آزمایشگاه مستقل، گوشی هیزل (Hazel) سونی‌اریکسون را بهترین در رده خود برای کیفیت گفتار، نامید.

سونی‌اریکسون می‌تواند نتایج مقایسه با رقبای خود در این آزمایش را اعلام نماید. گوشی Hazel سونی‌اریکسون رتبه نخست را در بین 20 گوشی رقیب برای بهترین کیفیت گفتار به دست آورد.

این آزمایشات به سفارش سونی‌اریکسون برای اندازه‌گیری کیفیت گفتار ارسالی به وسیله تلفن همراه در شرایط وجود صدا‌های مزاحم زمینه مانند کافه، خودرو، قطار و صدای جاده‌، در شرایط کنترل شده و توسط آزمایشگاه مستقل تست فکتوری ‘The Test Factory’  انجام گرفت.

بطور سنتی، کیفیت گفتار می‌تواند با استفاده از چند میکروفن و تکنولوژی کاهش صدا‌های مزاحم محیط، تحت تاثیر قرار گیرد.

باور این است که ویژگی Noise Shield (سپر سر و صدای مزاحم) و نیز Clear Voice (صدای واضح) گوشی Hazel‌، موجب برتری کیفیت گفتار و بهترین عملکرد در مقایسه با 19 گوشی دیگر تست شده، گردیده است. گوشی K970 سونی‌اریکسون دیگر مدل مجهز به ویژگی Noise Shield و Clear Voice هم در بالای جدول این رده‌بندی قرار گرفته است.

 

                            

image

 

کوئینتین کوردیر، مدیر بازاریابی تجاری در سونی‌اریکسون، می‌گوید: " از اینکه گوشی‌های ما توانستند امتیازی اینقدر خوب دراین آزمایش به دست آورند، بسیار خرسندیم. نتایج این آزمایش نشانگر آن است که سونی‌اریکسون نه تنها به ارائه بهترین تجربه سرگرمی در تلفن‌های همراه خود متعهد است، بلکه ما به ارائه بهترین کیفیت امکانپذیر صدا برای مصرف‌کنندگانی که نمی‌خواهند از تجربه یک ارتباط عالی چشم‌پوشی‌ کنند، پایبندیم."

گوشی‌های Hazel و K970 سونی‌اریکسون تازه‌ترین مدل‌های اضافه شده به مجموعه GreenHeart™ این شرکت هستند. تلفن‌های همراهی که این فرصت را در اختیار مصرف‌کنندگان می‌گذارند تا به انتخابی حافظ محیط زیست بدون چشم پوشی از طراحی و عملکرد، مبادرت ورزند.