خانهاخبار
سامسونگ از همکاری خود با شرکت ایرباس خبر داد

سامسونگ از همکاری خود با شرکت ایرباس خبر داد

سامسونگ به تازگی اعلام کرده که قرار است همکاری‌هایی با شرکت ایرباس داشته باشد، که یکی از این موارد، استفاده از دستگاه‌های مقاوم آن در بخش‌های مختلف است.
۱۷ آبان ۱۴۰۱

سامسونگ به تازگی اعلام کرده که قرار است در زمینه دستگاه‌های مقاوم خود با شرکت ایرباس همکاری کند. این شرکت گفته که این همکاری موجب می‌شود تا تعداد چهارصد هزار دستگاه گلکسی مقاوم خود را در اختیار کارمندان وزارت کشور فرانسه و دیگر شعبه‌های ایرباس در خارج از فرانسه قرار دهد. دستگاه‌های انتخاب شده برای این طرح شامل گوشی هوشمند گلکسی XCover6 پرو و تبلت گلکسی تب Active3 هستند که به ویژه برای نیازهای پلیس ملی، اداره‌های آتش نشانی و امنیت مدنی مناسب خواهند بود.

image

 

این مشارکت بخشی از پروژه‌ای است که توسط فرانسه به نام شبکه رادیویی آینده (RFF - Reseu Radio Du Futur) رهبری می‌شود و هدف آن نوسازی ارتباطات نیروهای امنیتی داخلی و حرکت از فن‌آوری‌های باند باریک به شبکه‌های 4G و 5G است.

آقای چوی معاون اجرایی و رییس تیم جهانی موبایل B2B و MX Business در شرکت سامسونگ، گفته که انتخاب این شرکت کره‌ای یک افتخار بزرگ است و تیم او از اینکه دستگاه‌های مقاوم به بخشی از پروژه‌های بزرگ تبدیل شوند، هیجان‌زده هستند.

image

 

اریک داوالو مدیر فروش و برنامه‌های اروپا در ایرباس هم افزوده که امنیت یک «زمینه بسیار دشوار» است و سامسونگ خود را به عنوان یک شریک برای ما، از پیش تثبیت کرده است و فن‌آوری پیشرو را به ما ارائه می‌دهد که کاملا با مداخلات حیاتی نیروهای امنیتی و نجات سازگار است.

لازم به ذکر است که هر دو دستگاه گلکسی XCover6 پرو و گلکسی تب Active3 دارای گواهینامه MIL-STD-810-H هستند، به این معنی که استحکام درجه نظامی دارند. دوام یکی از نگرانی‌ها در این حوزه است، اما این دستگاه‌ها با راه حل امنیتی Samsung Knox عرضه می‌شوند که سطح حفاظتی بیشتری را به سخت افزار و نرم افزار اضافه می‌کند.جدیدترین‌ اخبار

Samsung-galaxy-ai-gsm-ir
ویژگی‌های جدید Galaxy AI برای گوشی‌های قدیمی‌تر نیز عرضه می‌شوند

سامسونگ تایید کرده که قابلیت‌های هوش مصنوعی گلکسی زد فولد ۶ و گلکسی زد فلیپ ۶ برای گوشی‌های قدیمی‌تر این برند نیز عرضه خواهند شد.

بیشتر بخوانید
Samsung-XR-headset-gsm-ir
هدست واقعیت گسترده سامسونگ امسال معرفی خواهد شد

سامسونگ در طی رویداد آنپکد تایید کرد که هدست واقعیت ترکیبی این برند در طی سال جاری میلادی معرفی خواهد شد.

بیشتر بخوانید
مدل‌های پرو آیفون ۱۶ سرعت شارژ بالاتری خواهند داشت

به گزارش ITHome، آیفون ۱۶ پرو و ۱۶ پرو مکس هم سرعت شارژ سیمی و هم سرعت شارژ بی‌سیم بالاتری خواهند داشت، ادعایی که پیش‌تر هم در مورد آن شنیده بودیم و با خبر بزرگ‌تر شدن باتری این مدل‌ها، کاملا در هماهنگی است.

بیشتر بخوانید