خانهاخبار
گوگل زمان رونمایی سری پیکسل 7 و پیکسل واچ را رسما اعلام کرد

گوگل زمان رونمایی سری پیکسل 7 و پیکسل واچ را رسما اعلام کرد

سری پرچمدار گوگل تا یک ماه دیگر از راه خواهد رسید.
۱۶ شهریور ۱۴۰۱

در کنفرانس توسعه‌دهندگان I/O بود که گوگل از جدیدترین گوشی‌های پرچمدار خود به نام‌های پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو و همچنین اولین ساعت هوشمند این برند موسوم به پیکسل واچ پرده‌بردای کرد. در آن زمان، هیچ جزئیاتی از این سری پرچمدار در دسترس قرار نگرفته بود ولی حالا امروز گوگل به طور رسمی زمان رونمایی رسمی محصولات جدید خود را اعلام کرد.

طبق پست رسمی برند گوگل که در شبکه اجتماعی توئیتر منتشر شده است، سری پرچمدار پیکسل 7 و ساعت پیکسل واچ در طی رویداد این شرکت در تاریخ 6 اکتبر مصادف با 14 مهر رونمایی خواهد شد. از امروز تا رویداد رونمایی محصولات جدید گوگل حدود یک ماه زمان باقی مانده است.

شایان ذکر است که قبلا گزارش‌ها و شایعات زیادی پیرامون سری پرچمدار گوگل منتشر شده بود که اکثر آن‌ها به نسل دوم تراشه تنسور که در سری پیکسل 7 به کار می‌رود اشاره داشته‌اند. حالا اما به طور رسمی تایید شد که قلب تپنده سری پیکسل 7 تراشه تنسور G2 خواهد بود که احتمالا حرف G آن به خود برند گوگل اشاره دارد.

در نهایت باید اشاره کرد که گوگل رنگ‌بندی پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو را نیز اعلام کرده است. در این راستا، نسخه استاندارد سری پیکسل 7 در رنگ‌های مشکی، لیمویی و سفید عرضه خواهد شد. از آن سو، پیکسل 7 پرو نیز شامل رنگ‌های مشکی، سفید و خاکستری خواهد بود. جدیدترین‌ اخبار

ماژول دوربین مک‌بوک‌ها کوچکتر می‌شود

تحلیلگر معتبر اپل امروز گزارش داده که این شرکت به دنبال ماژول دوربین کامپکت برای مک‌های خود است که موجب می‌شود این قسمت کوچکتر، و فضای بالای مک‌بوک‌ها بیشتر شود.

بیشتر بخوانید
تغییرات سیری در آی‌اواس ۱۸ زودتر از موعد مقرر از راه می‌رسند

عاشقان سیری، خوشحال باشید! خبرهای تازه از کمپانی اپل حاکی از آن است که دستیار صوتی محبوب‌تان قرار است دستخوش تحولی اساسی شود.

بیشتر بخوانید
فروشگاه بازی‌های اپیک به زودی روی آیفون‌های اروپا می‌آید

زور اپل به اتحادیه اروپا نرسید و بعد از مدت‌ها درگیری حقوقی فروشگاه اپیک گیمز در اروپا روی iOS منتشر می‌شود.

بیشتر بخوانید