خانهاخبار
اپل شاید برای آیفون ۱۴ بزرگ‌تر نام دیگری را به جای آیفون ۱۴ مکس برگزیند

اپل شاید برای آیفون ۱۴ بزرگ‌تر نام دیگری را به جای آیفون ۱۴ مکس برگزیند

پس از خبر قبلی امروز که تحلیل‌گران را در مورد طراحی جلوی آیفون ۱۴ پرو به شک انداخت، حالا گزارشی جدید نشان می‌دهد که احتمالا تصورات از نام آیفون ۱۴ مکس هم اشتباه بوده است.
۱۱ شهریور ۱۴۰۱

هنگامی که اپل برای اولین بار یک آیفون بزرگ‌تر را معرفی کرد، پسوند «پلاس» را برای آن برگزید، سپس این پسوند را در سال ۲۰۱۸ به «مکس» تغییر داد. به همین دلیل تا به امروز همه تصور می‌کردند که آیفون ۶٫۷ اینچی استاندارد اپل که جایگزین آیفون مینی شده است، آیفون ۱۴ مکس نام دارد؛ اما امروز شواهدی دیده شده که به نظر این موضوع را نقض می‌کند.

هرچند که به مانند بقیه شایعات و تصاویر، این موارد را هم باید به دیده شک نگریست، اما یکی از افشاگران تصاویر قاب‌های محافظ آیفون ۱۴ با صفحه نمایش ۶٫۷ اینچی را منتشر کرده که روی آنها برای نام این محصول از پسوند «پلاس» استفاده شده است. البته این یک سازنده قاب شخص ثالث است، بنابراین نمی‌تواند در مورد اینکه اپل گوشی جدیدش را چه نام‌گذاری کند، دخالتی داشته باشد.

image

 

بنابراین هیچ دلیلی وجود ندارد که به طور تصادفی یک شرکت شخص ثالث از پسوندی که اپل تا قبل از سال ۲۰۱۸ استفاده می‌کرده استفاده کند، مگر اینکه سازندگان لوازم جانبی، موضوعی را بدانند که ما هنوز نمی‌دانیم. قاب شرکت ESR در استفاده از نام پلاس برای آیفون ۱۴ بزرگ‌تر تنها نیست، بلکه شرکت CASETiFY هم قاب‌های آیفون ۱۴ را فهرست کرده که در میان این لیست، نام آیفون ۱۴ پلاس نیز به چشم می‌خورد.

اگر به گزارش امروز بتوان اطمینان کرد، نام این سری از آیفون‌های امسال اپل به شرح زیر خواهد بود:

  • آیفون ۱۴ با صفحه نمایش ۶٫۱ اینچی
  • آیفون ۱۴ پلاس ۶٫۷ اینچی
  • آیفون ۱۴ پرو ۶٫۱ اینچی
  • آیفون ۱۴ پرو مکس ۶٫۷ اینچی

شما در مورد این گزارش چه فکر می‌کنید؟ آیا اپل واقعا پسوند پلاس را باز هم پس از ۵ سال زنده خواهد کرد یا همان نام گذاری قبلی را ترجیح می‌دهد و از نام آیفون ۱۴ مکس برای آیفون بزرگ‌تر استاندارد امسال خود استفاده می‌کند؟جدیدترین‌ اخبار

مینگ چی کو در اقدامی نادر ویژگی‌های دوربین را از آیفون ۱۶ تا آیفون ۱۹ پیش‌بینی کرد

پیش‌تر از تحلیلگر معروف محصولات اپل دیده بودیم که در مورد آیفون‌های سال بعد یا دو سال بعد اطلاعاتی را ارایه می‌دهد. اما امروز او به طرزی جالب پیش‌بینی‌های خود را در مورد آيفون ۱۶، آیفون ۱۷، آیفون ۱۸ و آیفون ۱۹ اعلام کرده است.

بیشتر بخوانید
Honor-magic-vs3-gsm-ir
آنر از گوشی تاشو مجیک Vs3 رونمایی کرد؛ مدل ارزان‌تر مجیک V3

نسخه ارزان‌تر گوشی مجیک V3 از تراشه اسنپدراگون ۸ نسل دو، باتری ۵۰۰۰ میلی‌آمپر ساعتی و دوربین پریسکوپی ۸ مگاپیکسلی بهره می‌برد.

بیشتر بخوانید
honor-magic-v3-gsm-ir
آنر مجیک V3 معرفی شد؛ نازک‌ترین گوشی تاشو فولد جهان!

آنر از نسل جدید پرچمدار تاشو خود رونمایی کرده که تنها ۹٫۲ میلی‌متر ضخامت دارد و در عین حال به باتری حجیمی مجهز شده است.

بیشتر بخوانید