خانهاخبار
موتورولا RAZR با رنگ و قیمتی طلایی

موتورولا RAZR با رنگ و قیمتی طلایی

موتورولا سال گذشته، اولین کمپانی بود که توانست گوشی تاشوی خود را زودتر از رقبا به بازار عرضه کند و به احترام یاد گوشی اسطوره‌ای خود، نام این مدل را نیز RAZR گذاشت وحالا نسخه خاص تری از این گوشی خاص موجود است.
۲۳ فروردین ۱۳۹۹

موتورولا از گذشته علاقه زیادی به ارائه نسخه‌های گوشی‌های تجملی داشت. از RAZR های گران‌قیمت گرفته، تا موتورولا آئورا در گذشته، همگی گوشی‌هایی زیبا وگران بودند اما حالا نوبت به گوشی گران‌قیمت جدیدش رسیده تا آپگرید تجملاتی خود را دریافت کند.

اما این بار موتورولا، رنگی جدید را برای این محصول معرفی کرده؛ موتورولا RAZR طلایی با برچسب قیمتی 1500 دلاری!

این رنگ زیبا در قسمت پشتی گوشی و پایین آن دیده می‌شود. همانند نسخه ساده RAZR که نوامبر سال گذشته معرفی شد، این مدل هم منحصراً در اختیار اپراتور ورایزن در امریکاست و متأسفانه هنوز خبری مبنی بر عرضه جهانی این گوشی از موتورولا شنیده نشده است.

image

 جدیدترین‌ اخبار

رنگ جدید برای آیفون ۱۶ پرو باز هم گزارش شد

پیش‌تر در خبرها داشتیم که احتمال زیادی وجود دارد که اپل از رنگ رز در سری آیفون ۱۶ پرو استفاده کند؛ حالا این رنگ باز هم گزارش شده تا مهر تاییدی بر گزارش‌های قبلی بزند. البته اشتباه نکنید، این رنگ با رزگلد که اپل برای آیفون ۶‌اس به کار برده بود متفاوت است.

بیشتر بخوانید
مفصل‌ترین اطلاعات از سری آیفون ۱۶

تنها دو ماه تا رونمایی از سری آیفون ۱۶ باقی مانده و در همین راستا امروز کامل‌ترین گزارش‌ها و شایعات را در مورد تمامی مدل‌های این سری جمع‌آوری کرده‌ایم تا ببینیم چه تغییراتی در انتظار ما هستند.

بیشتر بخوانید
Honor-x50i-gsm-ir
مشخصات فنی کامل میان‌رده جدید آنر لو رفت

آنر به زودی از یک گوشی میان‌رده به نام آنر X60i رونمایی خواهد کرد که حالا مشخصات فنی آن فاش شده است.

بیشتر بخوانید