خانهاخبار
کاهش قیمت گسترده گوشی های اندروید 4G طی ماه های آینده

کاهش قیمت گسترده گوشی های اندروید 4G طی ماه های آینده

طبق گفته Pan Jiutang، شریک بخش سرمایه گذاری صنعتی Xiaomi، قیمت تلفن های اندرویدی 4G طی ماه های بعدی به میزان قابل توجهی کاهش می‌یابد.
۱۸ فروردین ۱۳۹۹

از عوامل مهم دخیل در این موضوع، می‌توان کاهش قیمت شدید سری آیفون 11 در چین را نام برد.

اگر تولیدکنندگان تلفن‌های هوشمند چینی بخواهند در مقابل خانواده آیفون 11 رقابتی بمانند، مجبورند قیمت گوشی‌های رده‌بالای خود را کاهش دهند. علاوه بر این، توسعه سریع شبکه 5G در کشورهای مختلف، امکان پذیرش گسترده گوشی‌های 5G را فراهم کرده است.

image

امروزه تعداد گوشی‌های هوشمند توانمندتر روز به روز در حال افزایش است و باعث می‌شود گوشی‌های 4G برای کاربران دیگر جذاب نباشند. در آینده نزدیک حتی می‌توانید به دنبال یک دستگاه میان رده باشید که از شبکه 5G پشتیبانی می‌کند.

دلیل سوم کاهش قیمت، شیوع ویروس COVID-19 است. در حال حاضر نشانه‌هایی از رکود بازار گوشی‌های هوشمند در بازارهای کلیدی مانند اروپا و آمریکای شمالی و جنوبی وجود دارد. رقابتی ماندن در چنین مواقعی برای شرکت‌ها بسیار  مهم است.به همین دلیل است که اپل قیمت خانواده آیفون 11 را در چین کاهش داده است.

قطعا با معرفی خانواده آیفون‌های سری 12 در اواخر سال جاری میلادی شاهد افت قیمت بیش از پیش گوشی‌های هوشمند 4G خواهیم بود.جدیدترین‌ اخبار

ماژول دوربین مک‌بوک‌ها کوچکتر می‌شود

تحلیلگر معتبر اپل امروز گزارش داده که این شرکت به دنبال ماژول دوربین کامپکت برای مک‌های خود است که موجب می‌شود این قسمت کوچکتر، و فضای بالای مک‌بوک‌ها بیشتر شود.

بیشتر بخوانید
تغییرات سیری در آی‌اواس ۱۸ زودتر از موعد مقرر از راه می‌رسند

عاشقان سیری، خوشحال باشید! خبرهای تازه از کمپانی اپل حاکی از آن است که دستیار صوتی محبوب‌تان قرار است دستخوش تحولی اساسی شود.

بیشتر بخوانید
فروشگاه بازی‌های اپیک به زودی روی آیفون‌های اروپا می‌آید

زور اپل به اتحادیه اروپا نرسید و بعد از مدت‌ها درگیری حقوقی فروشگاه اپیک گیمز در اروپا روی iOS منتشر می‌شود.

بیشتر بخوانید