خانهاخبار
دانلود بی‌مثال 3 میلیارد برنامه‌کاربردی اپل

دانلود بی‌مثال 3 میلیارد برنامه‌کاربردی اپل

گروه خبری GSM: در مدت بیش از 3 ماه یک میلیارد دیگر به حجم دانلود از فروشگاه اپل افزوده شد...
۱۶ دی ۱۳۸۸

گروه خبری GSM: اپل درست یک روز مانده به برگزاری نمایشگاه CES2010 مطلبی را به اطلاع مطبوعات رسانده مبنی بر اینکه میزان دانلود برنامه‌های کاربردی فروشگاه iTunes  از مرز 3 میلیارد دانلود گذشته است. درست 98 روز پیش- یعنی 28 سپتامبر 2009، 2 میلیارد برنامه کاربردی از این فروشگاه دانلود شده بود و  اکنون پس از گذشت بیش از سه ماه از این اعلان، یک میلیارد دیگر نیز به این حجم دانلود افزوده شده است. به نظر می‌رسد اپل با دارا بودن بیش از 125000 برنامه کاربردی فعال در فروشگاه خود در اپل، می‌خواهد به دنیا ثابت کند که تنوع چاشنی زندگی است و با این فلسفه کاربران را همچنان به دانلود برنامه کاربردی- به طور دقیق روزانه 10 میلیون و 200 هزار بار دانلود در طول 98 روز اخیر ترغیب کرده است.

                        

image

 این در حالی است که بازار برنامه‌های کاربردی آندروید و بلک‌بری به ترتیب 18000 و 4000 برنامه کاربردی را در دل خود دارند. به گفته استیو جابز" این فروشگاه با روند انقلاب‌گونه خود چنان تجربه‌ بی‌مثالی را برای کاربران آیفون‌ها و آی‌پادتاچ‌های اپل فراهم می‌کند که در هیچ یک از ابزارهای همراه دیگر  امکان‌پذیر نیست، ضمن اینکه به این زودی‌ها هیچ نشانه‌ای از رقابت تنگاتنگ با این فروشگاه به چشم نخواهد خورد.  جدیدترین‌ اخبار

آیفون ۱۷ پرو مکس اولین آیفون با سه دوربین ۴۸ مگاپیکسلی خواهد بود

مینگ چی کو امروز اظهاراتی کرده که با صحبت‌های قبلی جف پو کاملا مطابقت دارد و می‌تواند دوربین پشتی سری پرو آیفون‌ها را متحول کند.

بیشتر بخوانید
google-pixel-8-pro-gsm-ir
برچسب قیمتی سری پیکسل ۹ فاش شد؛ مدل استاندارد گران‌تر می‌شود!

مدل استاندارد نسل جدید سری پرچمدار گوگل احتمالاً با افزایش قیمتی ۱۰۰ دلاری روانه بازار خواهد شد.

بیشتر بخوانید
Samsung-galaxy-z-fold-6-gsm-ir
گوگل از چهار قابلیت جدید محصولات سامسونگ رونمایی کرد

گوگل به همراه سامسونگ از چهار قابلیت جدید پرده‌برداری کرده که در اختیار محصولات غول فناوری کره‌ای قرار می‌گیرند. 

بیشتر بخوانید