خانهاخبار
دیجی‌تایمز: اپل روی تولید ایرپاد پرو لایت کار می‌کند

دیجی‌تایمز: اپل روی تولید ایرپاد پرو لایت کار می‌کند

خبرگزاری دیجی‌تایمز در گزارش جدیدی مدعی شده که اپل با منابع زنجیره تامین تایوانی خود در حال کار روی چند محصول جدید از جمله ایرپاد پرو لایت است.
۱۳۹۸/۱۱/۲۴

به گزارش دیجی‌تایمز، گفته می‌شود اپل در حال همکاری با شماری از اعضای زنجیره تامین تایوانی خود برای تولید چند محصول جدید از جمله ایرپاد پرو لایت است. از دیگر محصولاتی که در گزارش دیجی‌تایمز به آن‌ها اشاره شده می‌توانیم از نسل بعدی آیپد، اپل واچ و آیمک نام ببریم. البته عده‌ای معتقدند بعید است که آیپد و اپل واچ جدید تا ماه سپتامبر معرفی شوند.

اشاره به ایرپاد پرو بدون ذکر جزئیات بیشتری صورت گرفته و صرفا در گزارشی به آن اشاره شده که مقصود آن پرداختن به افزایش همکاری اپل با زنجیره تامین تایوانی به منظور افزایش تنوع جغرافیایی تامین‌کنندگان این شرکت است. این مسئله با توجه به اپیدمی ویروس کرونا که موجب بروز مشکلات زیادی در کشور چین شده، اهمیت زیادی پیدا کرده است.

دیجی‌تایمز می‌گوید اپل همکاری‌های خود را در تایوان و چین با تامین‌کنندگان خود حفظ کرده، اما همکاران تایوانی این شرکت احتمالا سهم بزرگ‌تری در تولید محصولات جدیدی مثل آیپد، اپل واچ، ایرپاد پرو لایت و آیمک خواهند داشت، چون شیوع ویروس کرونا نگرانی‌هایی را در زمینه کمبود مواد خام و در نتیجه اخلال در فرآیند تولید به وجود آورده است.

در حال حاضر نمی‌دانیم که منظور دیجی‌تایمز از ایرپاد پرو لایت چیست. اپل در ماه اکتبر از ایرپاد پرو رونمایی کرد و نسل دوم ایرپاد معمولی را هم در ماه مارس سال ۲۰۱۹ معرفی کرده بود. ایرپاد پرو ۵۰ دلار گران‌تر از ایرپاد دارای کیس مجهز به شارژ بیسیم است. با این حساب مشخص نیست که نسخه لایت ایرپاد پرو چه ویژگی‌ها و قیمتی خواهد داشت.

اگرچه دیجی‌تایمز گاها اطلاعات درستی را درباره زنجیره تامین محصولات اپل منتشر کرده، اما این خبرگزاری در زمینه جزئیات مربوط به نام‌گذاری محصولات یا تاریخ عرضه آن‌ها به اندازه کافی دقیق نیست. بنابراین این دستگاه ممکن است نسل سوم ایرپاد معمولی باشد، اما تا زمانی که گزارش‌های بیشتری در این زمینه منتشر نشود نمی‌توانیم به طور قطع در این مورد اظهارنظر کنیم.

image

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (1 نظر)

آرش

۱۳۹۸/۱۱/۲۶
ايرپاد پرو لايت :))