خانهاخبار

آپدیت EMUI 10 برای هواوی P30 لایت …

آپدیت EMUI 10 برای هواوی P30 لایت از راه رسید

بر اساس گزارش کاربران، هواوی امروز انتشار آپدیت EMUI 10 را که مبتنی بر اندروید 10 ساخته شده، برای دارندگان تلفن هوشمند P30 لایت آغاز کرده است.

۱۳۹۸/۱۰/۲۹

هواوی از چند ماه قبل انتشار آپدیت EMUI 10 را برای دو گوشی پی ۳۰ و پی ۳۰ پرو آغاز کرده بود، اما حالا نوبت به برادر کوچک‌تر این خانواده یعنی پی ۳۰ لایت رسیده است. این پوسته که بر اساس اندروید ۱۰ ساخته شده، حالا در دسترس کاربران پی ۳۰ لایت قرار می‌گیرد.

بر اساس گزارش کاربران، آپدیت EMUI 10 از ساعاتی قبل برای پی ۳۰ لایت منتشر شده است. اندازه این آپدیت ۳.۸۲ گیگابایت است و علاوه بر قابلیت‌های اندروید ۱۰، ویژگی‌های جدید پوسته اختصاصی هواوی مثل دارک مود سراسری، افزایش کارایی، آیکن‌های جدید و بسیار امکانات دیگر را به ارمغان می‌آورد.

با توجه به این که به‌روزرسانی‌های این چنینی معمولا به صورت مرحله‌ای منتشر می‌شود، ممکن است در این لحظه نتوانید آپدیت مذکور را در گوشی هوشمند خود مشاهده کنید. با این حال با رفتن به مسیر Settings > System > Software Update می‌توانید وضعیت دستگاه خود را بررسی نمایید. در صورتی که آپدیت EMUI 10 را دریافت کرده‌اید، نظرات خود را درباره آن با ما در میان بگذارید.

image