خانهاخبار

گوشی Vivo APEX 2020 چهارم اسفند مع…

گوشی Vivo APEX 2020 چهارم اسفند معرفی می‌شود

ویوو هر چند وقت یک‌بار موبایلی مفهومی را تحت عنوان سری APEX معرفی می‌کند که دارای قابلیت‌های جدید و شگفت‌آور است. سومین نسل از این گوشی امسال در تاریخ 4 اسفند معرفی می‌شود.

۱۳۹۸/۱۰/۲۵

شرکت Vivo سومین تلفن هوشمند مفهومی خود را از سری APEX در تاریخ ۲۳ فوریه (۴ اسفند) در بارسلونای اسپانیا به نمایش خواهد گذاشت. محصولات سری APEX معمولا جدیدترین نوآوری‌های شرکت Vivo را به منصه ظهور می‌رسانند. البته از میان دو نسل قبلی این گوشی‌ها، فقط نسل اول که با دوربین سلفی پاپ‌آپ و حسگر اثر انگشت زیر صفحه نمایش معرفی شد، به عنوان محصولات مصرفی در موبایلی تحت عنوان Vivo NEX در دسترس مشتریان قرار گرفت. نسل دوم APEX فاقد هر گونه درگاه بود و از ناحیه بزرگ‌تری برای حسگر اثر انگشت استفاده می‌کرد، اما هیچ‌گاه به طور عمومی به بازار عرضه نشد. در حال حاضر اطلاعات خاصی درباره نسل سوم این گوشی در دسترس نیست و پوستر آن صرفا ما را به مراسم مربوطه دعوت می‌کند.

شرکت Vivo یکی از زیرمجموعه‌های کمپانی BBK Electronics است که به طراحی تلفن‌های هوشمند منحصر به فرد خود شهرت دارد. این شرکت هر چند وقت یک‌بار دستگاه‌های خاصی را معرفی می‌کند که ویژگی‌های یکتایی دارند؛ برای مثال Vivo X5 Max ظریف‌ترین تلفن هوشمند دنیا با ضخامت ۴.۷۵ میلی متر بود، Vivo X20 Plus UD اولین موبایلی بود که از حسگر اثر انگشت زیر صفحه نمایش استفاده می‌کرد، و Vivo Apex هم اولین تلفن بازار با دوربین پاپ‌آپ بود.

حالا زمان زیادی تا شروع MWC 2020 باقی نمانده و این شرکت دعوت‌نامه مراسم خود را با عبارت Empower the next منتشر کرده است. فعلا مشخص نیست که هدف دقیق Vivo برای کنگره جهانی موبایل امسال چیست، شاید شاهد موبایلی با دوربین زیر نمایشگر باشیم یا از سیستم زوم هیبریدی جدیدی رونمایی شود. با این حال، تاریخ ۴ اسفند را در تقویم خود علامت می‌زنیم تا این رویداد را از دست ندهیم.

image