خانهاخبار
تمدید بسته‌ها و یک گیگابایت اینترنت رایگان برای مشترکان

تمدید بسته‌ها و یک گیگابایت اینترنت رایگان برای مشترکان

ایرانسل با توجه به اختلال ایجاد شده در روزهای گذشته، مدت استفاده از بسته‌های اینترنت مشترکان را تمدید کرد و یک گیگابایت اینترنت هدیه ارائه داد.
۱۳۹۸/۹/۶

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، با توجه به اختلال ایجاد شده برای مشترکان اینترنت در روزهای گذشته، به تمامی مشترکان، یک گیگابایت اینترنت رایگان اختصاص داده شد. مشترکانی که از قبل بسته‌های اینترنت فعال داشته‌اند و هنوز مهلت استفاده آن‌ها تمام نشده، می‌توانند هفت روز بیشتر از بسته‌های خود استفاده کنند.

اگر مشترکان بسته‌های اینترنتی داشته‌اند که در زمان اختلال، منقضی شده است، به تعداد روزهای قطعی اینترنت پیش از انقضای بسته، به علاوه یک روز بیشتر، می‌توانند از باقی‌مانده بسته‌های خود استفاده کنند. به عنوان مثال اگر در روز دوم اختلال، بسته مشترک تمام شده است، باقیمانده استفاده نشده بسته، پس از پایان اختلال برای 3 روز، مجدداً فعال می‌شود.

علاوه بر این، برای تمامی مشترکان یک گیگابایت اینترنت هدیه رایگان در نظر گرفته شده است که با شماره گیری کد دستوری #98* برای مشترکان اینترنت تلفن همراه، در دسترس قرار می‌گیرد. این هدیه برای مشترکان اینترنت پرسرعت ثابت یا TD-LTE نیز از طریق نرم افزار کاربردی «ایرانسل من» به نشانی irancell.ir/myirancell در دسترس است.

اختلال اینترنت برای استفاده از اینترنت بین المللی از عصر روز شنبه 26 آبان‌ماه آغاز شد و آن دسته از مشترکانی که قصد استفاده از محتواهایی که مصرف اینترنت بین المللی داشتند، با مشکلاتی رو به رو شدند. اتصال تدریجی و مجدد اینترنت بین الملل در شبکه ثابت (TD-LTE) از جمعه اول آذرماه و برای شبکه اینترنت همراه، از صبح یکشنبه3 آذرماه، از سرگرفته شد و امروز نوبت به اتصال مجدد اینترنت همراه در تهران و برخی دیگر از شهرهای کشور رسید.

ایرانسل در راستای تکریم حقوق مشترکان خود، با وجود اینکه اختلال خارج از اراده این اپراتور بود، همگام با وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، برای همراهی با مشترکان خود، اقدام به تمدید مهلت استفاده از بسته‌های قبلی کرد و یک گیگابایت اینترنت رایگان، ارائه کرده است.

image

 

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (7 نظر)

Farshad

۱۳۹۸/۹/۷
پس کی وصل میشه؟‌همه اپراتورهای همراه وصل شدن‌جز ایرانسل

محمدرضا

۱۳۹۸/۹/۷
واسه هرکی دلشون خواسته تمدید کردن. من دقیقا روزی که اختلال ایجاد شد یه بسته یک هفته ای گرفته بودم که تو همون مدتی که نت قطع بود هم تموم شد. تا الان هم که هیچ بسته اضافه ای نیومده. واقعا متاسفم واسشون هرچند پول ناچیزیه ولی یه ذره یه ذره میره تو جیبشون...

Saeed

۱۳۹۸/۹/۷
رشت ساعت 12 ظهر پنجشنبه
ایرانسل دیتا وصل شد.
امیدوارم واسه شما هم زودتر وصل بشه

K

۱۳۹۸/۹/۷
قشنگ فیلم کردن ما رو
دو هفته است اینترنت قطعه و هنوز وصل نشده اونوقت یه هفته تمدید میکنن
بفرما تحویل بگیر وزیر جوان

HakhamaneshS

۱۳۹۸/۹/۶
از من ک هنوز 7 روز ب آن افزوده نشده است