خانهاخبار
توقف فروش گوشی‌های اچ‌تی‌سی در بازار انگلستان

توقف فروش گوشی‌های اچ‌تی‌سی در بازار انگلستان

اچ‌تی‌سی فروش گوشی‌های هوشمند خود را در بازار انگلستان متوقف کرد. مشکلات مربوط به پتنت‌ها مانع فروش این محصولات شده است.
۱۳۹۸/۵/۱۶

شرکت اچ‌تی‌سی که در سال‌های اخیر عملکرد مناسبی نداشته، هم اکنون درگیر یک پرونده برای نقض پتنت است. این پرونده باعث شده این شرکت تایوانی فروش محصولات خود را در کشور انگلستان متوقف کند. شرکت انگلیسی IPCom GmbH & Co. KG که در زمینه مالکیت معنوی و تحقیق و توسعه فعالیت دارد، با شرکت اچ‌تی‌سی مبارزه می‌کند. در حال حاضر اطلاعات دقیقی از این دعوای حقوقی منتشر نشده است؛ با این حال اچ‌تی‌سی توافق کرده که تنها دستگاه‌‌هایی که پتنت‌های این شرکت را نقض نکنند در انگلستان به فروش می‌رساند.

سخنگوی اچ‌تی‌سی در این رابطه گفته است:

ما فعالانه در حال تحقیق در رابطه با ادعای نقض پتنت مربوط به یک دستگاه هستیم.

در حال حاضر وب‌سایت رسمی اچ‌تی‌سی در کشور انگلستان تمام گوشی‌های خود را از دسترس خارج کرده؛ با این حال آمازون تعدادی از محصولات این شرکت تایوانی را به فروش می‌رساند. دستگاه‌های دیگر اچ‌تی‌سی مانند روتر 5G و هدست‌های واقعیت مجازی همچنان در انگلستان به فروش می‌رسد.

image

بر اساس گزارش‌ها، اچ‌تی‌سی اواخر ماه جاری میلادی با سری پرچمداران جدید خود دوباره به بازار هند باز می‌گردد. این شرکت تایوانی به علت کاهش فروش محصولات خود در آسیای جنوبی، فروش گوشی‌های خود را در کشور هند متوقف کرده بود. در گذشته دور اچ‌تی‌سی یکی از بهترین سازندگان اسمارت فون در جهان محسوب می‌شد. محصولات این شرکت تایوانی کیفیت بالایی داشتند، از طراحی جذابی بهره می‌بردند و کیفیت صوتی بسیار بالایی داشتند. در صورتی که این برند خواهان موفقیت در بازار هند باشد، باید محصولات جدید خود را به صورت تهاجمی قیمت‌گذاری کند.

برچسب‌ها:

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (1 نظر)

soroosh

۱۳۹۸/۵/۱۶
حیف شد خدایی